reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja się witam w 2 dc. W poprzednim na CLO pękły mi nareszcie dwa pecherzyki ale ciąży z tego nie było. Rozczarowanie boli, sił coraz mniej ale walczę dalej. Od tego cyklu Femara i mimo bardzo niskiej prolaktyny minimalna dawka na obniżenie na wypadek hiperprolaktynemi czynnosciowej. Trzeba wierzyć ze w końcu się uda...
To życzymy cierpliwości bo my już wysiadamy
 
reklama
Byłam u mojego (starego) gin na taka „ostatnia wizytę” powiedziałam ze pójdę do kogoś kto się zajmuje tylko niepłodnością, bo chyba „problem jest grubszy” skoro pecherzyki nie pękają, mam wrażenie się się nawet ucieszyła...
Nie chce palić mostów bo to dobry gin u którego od lat się sprawdzam, i może mi przyjdzie rodzić w szpitalu w którym pracuje, ale jako lekarze jest starszej daty wiec pewnie nie idzie za nowinkami... ten nowy lekarz tez mi powiedział ze jak ktoś nie śledzi to daje te leki lekko w ciemno i ze warto wybrać niekoniecznie zaraz klinikę niepłodności ale po prostu lekarza który w tym siedzi...

Także u mnie 23 dc, nic nie pękło... i czuje zbliżający się okres... planowo będzie za jakieś 6dni, potem miesiąc antykoncepcji i działam 💪
 
Byłam u mojego (starego) gin na taka „ostatnia wizytę” powiedziałam ze pójdę do kogoś kto się zajmuje tylko niepłodnością, bo chyba „problem jest grubszy” skoro pecherzyki nie pękają, mam wrażenie się się nawet ucieszyła...
Nie chce palić mostów bo to dobry gin u którego od lat się sprawdzam, i może mi przyjdzie rodzić w szpitalu w którym pracuje, ale jako lekarze jest starszej daty wiec pewnie nie idzie za nowinkami... ten nowy lekarz tez mi powiedział ze jak ktoś nie śledzi to daje te leki lekko w ciemno i ze warto wybrać niekoniecznie zaraz klinikę niepłodności ale po prostu lekarza który w tym siedzi...

Także u mnie 23 dc, nic nie pękło... i czuje zbliżający się okres... planowo będzie za jakieś 6dni, potem miesiąc antykoncepcji i działam 💪
Ja dostałam zastrzyk na pęknięcie w 13 dc pęcherzyki było około 25 mm i tak dupa z tego
 
reklama
Do góry