reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Staranie się o dzidiusia i Plamienie

LANA

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam -mam dziwne objawy-5 dni temu miałam termin @ I OD TEGO CZASU ZAUWAŻAM JEDYNIE LEKKO ZABARWIONY ŚLUZ na papierze toaletowym [nawet nie na wkładce chigienicznej]. Śluz najpierw miał kolor czerwony a teraz brązowy ,ale to tak w minimalnych ilościach i nie za każdym razem widze go na papierze toalet.Testy robiłam dwa i każdy negatywny-ale chyba jakieś tandetne bo kupiłam na Alegro.W poniedziałek chcem iść na test ciążowy labolatoryjny z krwi,ALE DO TEGO CZASU OSZALEJE.Czy któraś z Was miała podobne objawy i była w cizy?

reklama

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Hej Lana. NIe wiem z włsanego doswiadczenia, ale moje 3 znajome miały takie plamienia do 3 miesiaca ciazy..nie wiedząc, ze już są mamusiami, sądziły, ze to miesiączka..

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Hej Lana trzymam kciuki :D mi spóżnia się 3 dzień i mam straszna nadzieję ale i strasznego pietra, żeby zatestować. I chyba sie wstrzymam do jura. A wczoraj też miałam takie plamienie, więc sama nie wiem. Jutro dam znać i czekam na wieści od ciebie. Powodzenia papa

LANA

Rozwiązania
0
DZIĘKI DZIEWCZYNKI ,ŻE PODTRZYMUJECIE MNIE NA DUCHU.Nie wytrzymałam i poszłam do apteki kupić teścik z dzidzią -jeśli ten wyjdzie mi z jedną kreską to już nie wiem-ale zrobie go dopiero jutro rano-chyba do jutra wytrzymam.Dam znać -jak wynik wyszedł.TRZYMAJCIE ZA MNIE MOCNO KCIUKI.

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Trzymamy, trzymamy Lana..ja też jutro rano robię..Powodzenia!

oliwka

Rozwiązania
0
Testujcie rybeńki oczekuję tylko pozytywnych wyników!!!!!! MOCNO KIBICUJE OLIWKA

LANA

Rozwiązania
0
Dziś się nie testuje-bo prawdopodobnie z mojej "FASOLUNI"-nici. :( To plamienie zaczeło zamieniać się chyba powoli w strętną i tak nie pożądaną @ .No cóż nic mi innego nie pozostało jak czekanie .Zobacze jutro jeśli się nie rozkręci @-to może zrobie teścik,a jeśli mnie zaleje to teścik przyda się na następny miesiąc.Dorka -a co u Ciebie ?.Kibicuje Ci. :-*

Kasia178

Rozwiązania
0
Lana, trzymam kciuki, żeby się jednak nie pojawiła @, mam nadzieję, że Cię nie zaleje ;) i jutro zatestujesz, pozytywnie rzecz jasna :D.
Pozdrawiam :)

A

Agnezzz

Gość
Witaj! Ja niestety miałam takie przypadki już kilka razy....kiedyś @ dostałam nawet na 48 dzień! Też robiłam testy, ale zawsze wychodziły negatywne. Zaobserwowałam, że zawsze kiedy mi się spóźnia, najpierw mam takie dziwne plamienie (śluz), a potem przychodzi ta wstręciucha @. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze wkrótce będziesz miała upragnioną fasolkę :)

reklama

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Dorka82 jak tam tescik? Lana, nie łam sie, moze to nie ta wstręciucha ;)a jakby nawet to i tak głowa do góry, bedziemy z Tobą. Do mnie jeszcze nie zawitała @poczekam sobie jeszcze ze dwa dni i zrobię quicka, o którym piszecie. Trzymajcie się ciepło dziewczyny ;D

Do góry