reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Meldujemy ze u nas wsio ok , musze sie pochwalic ze dzis Roro uslyszal pierwszy raz dziadzia i powtarza :) ale jak ma pow tata t chichra sie ale nadal jest aba :happy2:
Pozdrawiam Was cieplutko mam nadzieje ze ktoras sie odezwie :-p

U mnie Gabi też czasem coś nowego strzeli i gada jedno słowo, ale ogólnie nie chce gadać :sorry2: jak móie żeby coś powiedziała to ona smoka do buzi wkłada :sorry2:
... fajnie że macie już zębolki za sobą ;-) u nas jeszcze 5 brakuje, Blanka bardzo ładnie już mówi, w zasadzie wszystko, nie składa jeszcze takich dłuższych zdań, przeważnie 2-3 wyrazowe, ale powtórzy wszystko skubaniec mały :-p już dwa tygodnie jest bez smoczka ;-) w domku śmiga bez pampersiaka i ładnie woła siusiu, na spacer i na noc jeszcze ubieramy:tak:
u nas 5 też nie widać jeszcze ;-)
Gratulacje dla Blanci!!! :tak: smoku w zapomnienie, gada sobie i pampers prech - SUPERAŚNO!!!!!!!!!!!!!! Całus od cioci :-D


U mnie praca dom szkola
swieta Ida tesc z zona z polski przylatuje na tydzien wiec bedzie wesolo.
wyslalam papiery na studia czekam na wyniki wiec zobaczymy co od stycznia bede robila pracowala w przedszkolu czy na studia pojde :-)

jestem "za" studiami :tak: ale w przedszkolu też fajowo ;-)
Zdrówka dla Vaneski :-D STO LAT :-D

hej kobietki ostatnio nieogarniam sie z czasem ale od kiedy tesciowa wyjechala wszystko jest na mojej glowie ale cos za cos spokoj w domu wzamian za dodatkowe obowiazki :baffled::sorry:

trzymam kciukaski za dobre wieści z komisji ;-)


Niuńka śpi trochę lepiej ;-) Późno chodzi spać :tak: wczoraj auto ją nie uśpiło (mąż 30 min jeździł) i w końcu po 1 godz w domu o 00:00 godz padła :-) ae i późno wstaje -dziś wstałyśmy po 10:00 :-D


W środe miałam wycinanego guzka na nodze i czekam na histo... coś tam :-) Mam nadzieję, że będzie ok :tak: A teraz w środę jadę na usunięcie chirurgiczne zęba "8" :cool: nie ma go na wierzchu, więc będą ciąć dziąsło :cool: Także za jakiś czas się pokażę, jak już nie będzie boleć :cool:

Pozdrawiam z cieplutkiego mieszkanka :-D
 
reklama
U mnie Gabi też czasem coś nowego strzeli i gada jedno słowo, ale ogólnie nie chce gadać :sorry2: jak móie żeby coś powiedziała to ona smoka do buzi wkłada :sorry2:

u nas 5 też nie widać jeszcze ;-)
Gratulacje dla Blanci!!! :tak: smoku w zapomnienie, gada sobie i pampers prech - SUPERAŚNO!!!!!!!!!!!!!! Całus od cioci :-D




jestem "za" studiami :tak: ale w przedszkolu też fajowo ;-)
Zdrówka dla Vaneski :-D STO LAT :-D



trzymam kciukaski za dobre wieści z komisji ;-)


Niuńka śpi trochę lepiej ;-) Późno chodzi spać :tak: wczoraj auto ją nie uśpiło (mąż 30 min jeździł) i w końcu po 1 godz w domu o 00:00 godz padła :-) ae i późno wstaje -dziś wstałyśmy po 10:00 :-D


W środe miałam wycinanego guzka na nodze i czekam na histo... coś tam :-) Mam nadzieję, że będzie ok :tak: A teraz w środę jadę na usunięcie chirurgiczne zęba "8" :cool: nie ma go na wierzchu, więc będą ciąć dziąsło :cool: Także za jakiś czas się pokażę, jak już nie będzie boleć :cool:

Pozdrawiam z cieplutkiego mieszkanka :-D
trzymam kciuki za 8 obbys niespuchla bo pare dni by cie potrzymalo ale bedziesz juz miala z glowy moje wszystkie 3 8 siedza jeszcze znaczy sie jedna wyleczona 2 popsote do wyrwania czekaja bo moja dent niechce sie tego podjac :baffled: i jedna niewiadomo gdzie jest bo jako jedyna niewyszla a rentgena jeszcze nierobilam

a ja nadal czekam na listonosza mam nadzieje ze w tym tygodniu przyjdzie juz pismo bo czekam jak na iglach :sorry2:
 
Hej cioteczki wtam sie po poniedziałkowej ,, kawusi w Toruniu ";-)

Scully trzymam kciukasy , ja tam nic glosno o mojej 8 nie mowie a ide juz z nia od 4 lat boje sie strasznie :eek::szok:

Żabciu gratki za kolejnie kg na - , jak Ci tak pięknie idzie to moze wezmiesz moje 5 :huh:Ja cału czas nie moge sie zebrac juz mi sie nie chce
A reszta gdzie sie podziewa Myszko co tam u Was ???

U nas wsio ok , mlodemu czasem zalacza sie kukuła :tak:ale nie jest zle, mnie dopada jakas :eek::confused:chandra :dry:czy cus :baffled:

Pozdrawiam Was cieplutko
 
Hej cioteczki wtam sie po poniedziałkowej ,, kawusi w Toruniu ";-)

Scully trzymam kciukasy , ja tam nic glosno o mojej 8 nie mowie a ide juz z nia od 4 lat boje sie strasznie :eek::szok:

Żabciu gratki za kolejnie kg na - , jak Ci tak pięknie idzie to moze wezmiesz moje 5 :huh:Ja cału czas nie moge sie zebrac juz mi sie nie chce
A reszta gdzie sie podziewa Myszko co tam u Was ???

U nas wsio ok , mlodemu czasem zalacza sie kukuła :tak:ale nie jest zle, mnie dopada jakas :eek::confused:chandra :dry:czy cus :baffled:

Pozdrawiam Was cieplutko
I mnie pogoda jak w londynie caly tydzien pada deszcz katastrofa
jeszcze tydzien i grudzien alez czas leci.
moja Vanessa mowi jak najeta calymi zdaniami mp. Zostaw to, mam kupie,
chce jesc i pic, gdzie jest Tata, Oskar wstawaj itp
pozatym jezyk szwedzki ma w przedszkolu à jej pani jest z angli wiec mowi do dzieci po angielsku az trudno uwierzyc jak dzieci dwoletnie Maja trzy jezyki na raz ;-)
ja szperam po stronach internetowych za prezentami dla dzieci pod choinke bo mikolaja nie obchodzimy za duzo i za czesto by prezenty dostawali ha ha
pozdrawiam
 
Hej cioteczki wtam sie po poniedziałkowej ,, kawusi w Toruniu ";-)

Scully trzymam kciukasy , ja tam nic glosno o mojej 8 nie mowie a ide juz z nia od 4 lat boje sie strasznie :eek::szok:

Żabciu gratki za kolejnie kg na - , jak Ci tak pięknie idzie to moze wezmiesz moje 5 :huh:Ja cału czas nie moge sie zebrac juz mi sie nie chce
A reszta gdzie sie podziewa Myszko co tam u Was ???

U nas wsio ok , mlodemu czasem zalacza sie kukuła :tak:ale nie jest zle, mnie dopada jakas :eek::confused:chandra :dry:czy cus :baffled:

Pozdrawiam Was cieplutko
no ja juz 16,5 kg lzejsza jestem :-p jeszcze 9,5 chce zjechac pewnie mialabym juz z 17-18 mniej ale ostatnio ponad tydzien nietrzymalam sie diety bo cienko z kasa i produktami:zawstydzona/y: ale od poniedzialku brne dalej byle szybko dojechac do tych 70 kg i przejsc na 3 faze co juz bedzie utrwalanie wagi i wiecej rzeczy dozwolonych :tak:
I mnie pogoda jak w londynie caly tydzien pada deszcz katastrofa
jeszcze tydzien i grudzien alez czas leci.
moja Vanessa mowi jak najeta calymi zdaniami mp. Zostaw to, mam kupie,
chce jesc i pic, gdzie jest Tata, Oskar wstawaj itp
pozatym jezyk szwedzki ma w przedszkolu à jej pani jest z angli wiec mowi do dzieci po angielsku az trudno uwierzyc jak dzieci dwoletnie Maja trzy jezyki na raz ;-)
ja szperam po stronach internetowych za prezentami dla dzieci pod choinke bo mikolaja nie obchodzimy za duzo i za czesto by prezenty dostawali ha ha
pozdrawiam
a juz masz cos upatrzone?ja juz mam zamowione i schowane w domu na strychu ;-) klaudia dostanie duzy domek + pet shopy a antos rowerek biegowy :-)

kobietki a jak reszta sie juz przygotowuje do swiat?juz w sobote grudzien :szok:
 
no ja juz 16,5 kg lzejsza jestem :-p jeszcze 9,5 chce zjechac pewnie mialabym juz z 17-18 mniej ale ostatnio ponad tydzien nietrzymalam sie diety bo cienko z kasa i produktami:zawstydzona/y: ale od poniedzialku brne dalej byle szybko dojechac do tych 70 kg i przejsc na 3 faze co juz bedzie utrwalanie wagi i wiecej rzeczy dozwolonych :tak:

a juz masz cos upatrzone?ja juz mam zamowione i schowane w domu na strychu ;-) klaudia dostanie duzy domek + pet shopy a antos rowerek biegowy :-)

kobietki a jak reszta sie juz przygotowuje do swiat?juz w sobote grudzien :szok:
Tak vanesska ma szal na Micke mause Maskotke à Oskar chce karty Champions ligue do kolekcji ktora zbiera od euro2012 dla meza jeszcze nie wiem macosze jego jakis blink blink z bizuteri tesciowi flache ha ha mojej mamie cos do kuchni à reszcie rodzinki jakies drobiazgi
samej sobie zegarek na reke bo mala Juz Sie dwoma"zaopopiekowala" jednemu szybke rozbila drugiemu branzolete szkoda slow z ta moja apartaka.
ipoda szyba tez peknieta, w laptopie klawiatura Co. Drugi przycisk wystap ha ha cos po chrzestnym ma bo elektrykiem jest hahahah
 
hej kobietki dostalam juz decyzje z odwolania i nic mi niezaliczyli zmienili mi tylko symbol orzeczenia na inny al;e to nic niedalo :-( nszkoda bo tylko stracilam kasena zalwianie wszystkich papiertow i kserowanie na odwolanie i caly dzien na dojazd i powrot z komisji predzej na pozbieranie znow wszystkich zaswiadczen no ale trudno tak liczylam ze moze sie udalo ale jednak nie

ale jedno co mnie cieszy ze juz grudzien i ze niedlugo ten kiepski rok sie skonczy
 
Scully trzymam kciukasy , ja tam nic glosno o mojej 8 nie mowie a ide juz z nia od 4 lat boje sie strasznie :eek::szok:

:-) nie ma się czego bać :tak: ja panicznie boję się dentystów i chirurgów :zawstydzona/y: poszłam, wbicia igły ze znieczuleniem nie czułam, a potem też nic ;-) zapłaciłam za lepsze znieczulenie i rewelka :tak: nic nie czułam- wogóle. Niektórzy skarżą się na uczucie dotykania i grzebania, a u mnie nic!! :-D jakby wogóle nic nie dotykali tylko patrzyli sobie :tak: nawet "po" jak znieczulenie puściło to ból był znośny i wystarczył Ibuprom Max :-D także polecam usunąć i spokuj :-D z kolejną "8" pójdę w następnym roku :tak:
no ja juz 16,5 kg lzejsza jestem :-p jeszcze 9,5 chce zjechac pewnie mialabym juz z 17-18 mniej ale ostatnio ponad tydzien nietrzymalam sie diety bo cienko z kasa i produktami:zawstydzona/y: ale od poniedzialku brne dalej byle szybko dojechac do tych 70 kg i przejsc na 3 faze co juz bedzie utrwalanie wagi i wiecej rzeczy dozwolonych :tak:
juz w sobote grudzien :szok:

:-D super :-D 16,5 kg :tak: trzymam kciuki :tak::tak::tak:





a no i grudzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
sanki zaliczone :-D
teraz choinka i święta :-D
ja tam obchodzę i mikołaja i choinkę (chodzi o prezenty dla małej) :tak: póki co zabawki w tym roku, ale myślę, że przejdę tak: słodycze na mikołaja, a zabawki pod choinkę ;-)

zdrówka w te mroźne dni :-)
 
reklama
hej scully my zawsze mamy taka zasade tradycje ze na miklajki mikolaj przynosi w buty slodkosci a gwiazdor pod choinka zostawia prezenty wiec w buty slodycze a pod choinke jakies fajne pakunki ;-) a ja mam na dzieje ze dos wiat jeszcze troche z gubie bo w swieta robie sobie 2 dni wolne od diety :-p co prawda pewnie juz bym miala mniej ale ostatnio ciezko bylo mi sie trzymac diety i waga stala jak zakleta:zawstydzona/y: ale teraz sie spielam spowrotem i trzymam sie i puki co 78,5 wiec jeszcze 8,5 kg mam nadzieje ze do urodzin antosia zgubie juz wszystko co zamierzalam i przejde na faze 3 ale musze przyznac ze juz mi sie zaczyna dluzyc dietka i brakuje mi juz bulek chlebka z maselkiem i makaronu ryzu i owocow bardzo ale mam nadzieje ze juz dlugo niepotrwa bo fakt mniejsze ciuchy i lepszy wyglad ciesza bardzo ale coraz ciezej opanowac sie przed normalnym jedzeniem tym bardziej jak sie pare dni odstapilo :-p

a wy kobietki jak tam juz wszystko gotowe przed swietami?ja musze generalne porzadki zrobic jeszcze zanim tesciowa wroci ze szpitala ale przyznam ze niebrakuje mi jej wcale :-Dobowiazkow odrobine wiecej ale jakos daje rade co prawda niewszystko zawsze jest w zegarku ale sie nieprzejmuje tym i niestresuje bo wiem ze po nocy jest drugi dzien w ktorym mozna nadrobic wszystko ;-)
 
Do góry