reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
nie mam pojęcia :-D ja żem chora i pisze a tamte w krzakach pewnie siedzą:-D wyłazić wszystkie :-D ja się tu poświęcam a Wy co? :-p

Boże nos to mam taki ciężki że zaraz mi odpadnie od tego kataru :-(
 
no u nas po staremu :/ młody nic lepiej-ja gorzej :/ ehhh do d.upy takie coś :/
zdrówka dla Was!!
cisza tu,że nie mam lektury do poczytania ;p
 
hej laski:)
TO ja Marcy po długiej przewrie...przepraszam ze nie pisałam ..ale przeprowadzka i układanie i inne pierdoły dają mi popalić...masakra.... i w końcu robie te pieruńskie jazdy:)

u NAs ogólnie ok ale teraz oczywiściejestesmy chorzy ja bardziej gardło mi daje popalić i głowa..ale cóż...jakoś leci...teraz mam gości (sisostra męza z dzidzią i mezem) no i tak wszystko na raz....
A Wojtuś jest słodziutki ma juz 15 miesięcy i jest mądrutki jak nie wiem:)
Witam wszystkie nowe mamusie i mam nadzieje ze sobie tu pogadamy i mam nadzieje ze bede miała w końcu więcej czasu na pisanie...kurcze....:-) buziaki
 
Tak czytalam o Waszych chorobach az sama mnie dopadlo!Widocznie mozna zarazic sie przez internet hi,hi.A tak powaznie,to tesciowa przywiozla mam w prezencie z PL chorobstwo!!!Ja dopadlo juz po pierwszym dniu pobytu u nas a teraz rozwalilo mnie i Macka.Ino pan maz jakos sie trzyma wraz ze starszym dzieciem.A tu w niedziele czeka nas impra roczkowa,oby nam odpuscilo!!!
Pozdrawiam.
 
oj patrycja .. współczuję:baffled:


moja ma nadal katarek, ja nadal gardło...
nie mam siły by wchodzić na bb....:zawstydzona/y:
ale za niedługo wrócę do normuy..
widżę że tu wszystkoe powywiewało...
i mamuśki na chorobowym...;-)


powrotu do zdrowia życzę każdej mamusi i dzieciątku....:tak:
 
pochorowały się mamuśki i maleństwa i pustki na forum :-( my jutro znów idziemy do lekarza bo młody ciągle kaszle-a dziś już nie było numerków.zdrówka dla wszystkich!!
 
reklama
a mi od rana forum coś sie pierniczyło nie mogłam posta dodać :/

dalej chorzy :/ młody cały dzień ryczy :/ maaasaaakraaa :/
 
Do góry