reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Kamcia-no pewno,że głosuję :tak:
Dzięki Waszym głosom młody załapał się na misia bebiko :-) dziękuję w jego imieniu :-)
U nas dziś straszny ziąb :-( Młody wstał o 7 i już poszedł spać po tym przedszkolu a ja siedzę i mam natłok myśli i jestem zmęczona bo usnęłam nad ranem...i nie wiem czemu sama się nie położę :-( nie będę smęcić-pochwalę się jakie rzeczy moje dziecię robi z moja małą pomocą :-p na tych spotkaniach.jestem z niego dumna :-) a tak w ogóle to młody znów chory :-( katar po kolana...i znów kaszel...i znów pójdziemy do lekarza...
DSC01211.jpgDSC01210.jpg ten stwór to ma być jeż ;p ino ostrości nie mogłam złapać :-p
 
reklama
Ilonka-dzięki:-p ale co się z nim nawalczę aby zechciał z dziećmi robić tego typu rzeczy to moje :-p bo przecież jemu ciężko minutę usiedzieć.ja nie mam pomysłów na takie dzieła a okazuje się,że są proste i niewiele trzeba do ich wykonania.A Twój na pewno w grupie też robiłby takie cudeńka:tak:
 
ehhh-jestem już umówiona z młodym do lekarza.Noc była ciężka...ma gęsty zielony katar, który mu wypływa i przeszkadza oddychać :-( już ma czerwony nosek od tego wycierania i pod nosem 2 czerwone ślady od spływających gili :-( w nocy miał gorączkę i dałam mu nurofen,oczyściłam nosek i jakoś usnął w końcu-ale dopiero ok 2 :-( tak się kończy kontakt z dziećmi-no ale to są właśnie mniej przyjemne uroki macierzyństwa -ciągłe choroby maluszków.młody zjadł trochę śniadania i odsypia nockę,ale co to za sen jak ciągle mu ten katar przeszkadza...
 
Hej:(
kaaczuuchaagratuluje zdolnego synka,zycze zdrowka.
U nas podobnie,katar gigant-a najgorszy wieczorem!Na sam widok fridy jest taki ryk w domu,ze sciany pekaja!
Ostatnie najulubiensze zabawy-darcie papierow,ksiazek,katalogow.Ja siedze,pisze-mlody wydziera a na kolanach mam juz z dobry kilogram makulatury!
Czego sie nie robi dla 5 min.spokoju...
 
wiem :p długo Wam pewnie zajęło czytanie :p postaram się następnym razem krócej napisać :p coś nie ma tego słońca cholercia:-( nuudy! a młody chodzi przy meblach ! :-( już 2 upadki zaliczył! :-(
 
a u nas słonko,ale pewnie zimno.
młody ma gorączkę-dałam mu nurofen i położyłam.marudny jest jak nie wiem-biedactwo :( dobrze,że go zapisałam do tego lekarza
 
my po lekarzu.na szczęście odbyło się bez antybiotyków i mam podawać to co mam.to jakieś infekcyjne,ale jeśli do piątku nie przejdzie mamy się pojawić.młody marudny jest jak nie wiem :/
 
reklama
Hej:tak:
Kaczucha ale masz zdolnego synka:tak::tak:duzo zdrowka dla niego:tak:u Was tez tak zimno ze ani nosa nie wysciubic?bylam dzisiaj z mala w sprawie jej wiecznego katarku i lekarka pow ze to norma:baffled:jak dla mnie nie bardzo skoro nic nie pomaga i trzeba dziecku co 3 godz czyscic nosek albo cos zalega a nie da sie nic wyciagnac:no:ale dala w koncu skierowanie do laryngologa:tak:a na krostki na cialku stwierdzila ze to od oliwki tylko jak dla mnie dziwna sprawa bo uzywam jej od urodzenia dziecka i wczesniej tego nie miala a teraz ma:szok:w ogole wlamali mi sie na kompa z falszywym antywirem i zablokowali wszystko w rzekomej ochronie(kazali placic) ale udalo mi sie w koncu usunac ich:tak:
 
Do góry