reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

A ja właśnie wróciłam z punktu konsultacyjnego, do którego byłam zapisana po tej patologii. KTG ok ale bez skurczów, jakieś 2 malutkie, takie na 40 no i AFI 6, wiec znów mi troche spadło bo mialam 8,5 i do kontroli na środę.
Dziś szyjka nadal krótka 1 palec przepuszcza.
 
reklama
Ja mam dziś wizytę u lekarza.. zobaczymy co powie.. może zacznę rodzic u niego w tej kolejce.. :) u mojego gina starszne kolejki i nie umawia się na godziny tylko kto kiedy przyjdzie.. koszmar gdyby nie był taki dobry i sympatyczny nikt by nie przyszedł a tu takie tłumy... dla ciężarówek zwłaszcza w 9 miesiącu to do niczego takie czekanie.. mam na dziś termin to kto wie może zdazę do popołudnia i cos sie zacznie.. a dwa tygodnie temu powiedziałam mu że chyba juz nie przyjdę19 :wściekła/y:
 
Małpko - my też z Karolką trzymamy kciukasy za Ciebie i Blankę ;-)
Wracajcie szynko - i nie martw sie niczym wszystko się uda i będzie wspaniale :-)
już niedługo bedziesz patrzeć na swoją kuruszynkę :tak:
 
Ja mam dziś wizytę u lekarza.. zobaczymy co powie.. może zacznę rodzic u niego w tej kolejce.. :) u mojego gina starszne kolejki i nie umawia się na godziny tylko kto kiedy przyjdzie.. koszmar gdyby nie był taki dobry i sympatyczny nikt by nie przyszedł a tu takie tłumy... dla ciężarówek zwłaszcza w 9 miesiącu to do niczego takie czekanie.. mam na dziś termin to kto wie może zdazę do popołudnia i cos sie zacznie.. a dwa tygodnie temu powiedziałam mu że chyba juz nie przyjdę19 :wściekła/y:

moze zaczniesz w kolejce rodzic to napewno Ciebie puszcza przodem heheheh
powodzenia:tak:
 
Cześć dziewczyny ;-)

Melduję się w domu już ze smykiem - Ksawery urodził się 14.01.2009 o godz. 9.35 przez cc. Ważył 3950g i miał 56cm długości. Wszystko w porządku, mały zdrowy jak rydz i oboje czujemy się dobrze. No i wreszcie w komplecie razem z tatą - przeszczęśliwi :-)

Bliżej postaram się opisać wszystko na wątku Rodzimy...

Ściskam Was wszystkie gorąco ;-)
 
Cześć dziewczyny ;-)

Melduję się w domu już ze smykiem - Ksawery urodził się 14.01.2009 o godz. 9.35 przez cc. Ważył 3950g i miał 56cm długości. Wszystko w porządku, mały zdrowy jak rydz i oboje czujemy się dobrze. No i wreszcie w komplecie razem z tatą - przeszczęśliwi :-)

Bliżej postaram się opisać wszystko na wątku Rodzimy...

Ściskam Was wszystkie gorąco ;-)
serdeczne gratulacje
 
reklama
Kurczaki strasznie mało zostało dwupaków :sorry2: niby coś tam w brzuchu burczy, ale już przestałam się ekscytować :dry: . Chyba możnaby nas policzyć na palcach jednej ręki :sorry::sorry:

all4seasons - gratuluje szkraba i dodam tylko, że bardzo ładne imie otrzymał :-):-):-)
 
Do góry