reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Tak świętujemy bo to Barbary i obchodzi razem z tatą bo Mikołaj:-) ale głównie rodzina przychodzi a kinder bal robimy w urodziny dla dzieci i ich rodziców;-)

Oj tak! Połowa ciąży za mną, czas leci strasznie szybko, o wiele szybciej niż przy I ciąży:-D
 
reklama
Magdalen- gratuluje !!! :) Wszystkiego najlepszego dla Basi i Twojego małża. Miał piękny prezent imieninowy - taka wiadomość ! :-D
Melody- dobrze że kryzys minął i poszło w dobrą stronę :) :tak:
Ja też nie wiem kiedy Ola kiedyś tam będzie obchodzić imieniny, na razie świętujemy tylko urodzinki.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny!!!

Wstrętnamałpko, głupio mi bo nie wiedzialam, że urodziłaś drugą córeczkę:-), jej super!!!
Jak sobie radzisz??
 
reklama
Magdalen, gratulacje. Ja też mam parkę:-). Jak się dowiedziałam, że będzie syn, to też się cieszyłam:tak::tak:, choć M może by wolał córkę :sorry2: - córusię tatusia, ale jest fajnie, że jest parka. A synuś jest oczywiście mamusi...:tak::-D:-p:rofl2:
 
Do góry