joasiab
Fanka BB :)
Ribi a możesz wkleić foto na wątek z galerią maluszków???
Madlen ja mam ten sam czas jak Malta a jak byłam tydzień temu na wizycie to Tomcio ważył 3400, więc poprostu dzieciaki mamy duże
Mi lekarz powiedział, że dziecko już gotowe do porodu
.
My po śniadanku, za chwilę mąż z wiki jeszcze na małe zakupki pojadą a ja zajmę sie obiadkiem i potem leniu****emy
Madlen ja mam ten sam czas jak Malta a jak byłam tydzień temu na wizycie to Tomcio ważył 3400, więc poprostu dzieciaki mamy duże
My po śniadanku, za chwilę mąż z wiki jeszcze na małe zakupki pojadą a ja zajmę sie obiadkiem i potem leniu****emy
