Patrycja89
Mama Kubusia
Witam sie popołudniowo. Byłam dzis na wizycie u gina i dzidzius dosyć malutki ma ok. 2700g. Wszystko pozamykane, glówka tylko nieznacznie nizej niz ostatnio. Nie spieszy sie widze mojemu dziecięciu.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witam sie popołudniowo. Byłam dzis na wizycie u gina i dzidzius dosyć malutki ma ok. 2700g. Wszystko pozamykane, glówka tylko nieznacznie nizej niz ostatnio. Nie spieszy sie widze mojemu dziecięciu.









Monia-t-co do pasów poporodowych to ja nie miałam,ale moja kol po cesarce miała i zachwalała...ze bez niego to by nawet z lózka miała cięzko wstać,tak jej plecy dokuczały...no i trzyma to wszystko w ryzach,więc szybciej wszystko wraca do normy.....Ciekawa jestem właśnie Jakie dziewczyny mają doświadczenia...czy warto kupić...ja miałam majtki obciskające