reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
martinek my bedziemy szczepic 6 w1 plus rotawirusy i pneumokoki, rozmawialismy wlasnie z pediatra ostatnio na ten temat i tez nam te skojarzone poleca stwierdzila ze prawie wszedzie sa one juz stosowane nawet w rumuni i niema tylu kluc tylko w pl niby brak funduszy :/
 
ale fajnie dziewczyny ze piszecie o tych szczepionkach ja koniecznie tez moja Mala zaszczepie tylko ze tyle ich jest ze nie wiadomo ktora najlesza wiekszosc z Was 6w1 wybiera a ja ostatnio jeszcze czytalam w gazetce o 5w1 hmmm

Jutro wizyta u gina zobaczymy co mi powie moze bedzie w szoku ze jeszcze chodze haha ;D

Milej nocy! ;))***
 
reklama
Cześć
Natal, Caroline wielkie gratulacje. Zdrowka dla maluszkow a dla mam dużo sily. Widzę ze temat szczepionek się pojawił. My tez 6 w 1 plus pneumokoki i rotawirusy zaszczepimy. Emil będzie szedl do zlobka w sierpniu więc nie ma innej opcji, juz mi starczy jednego pobytu w szpitalu.
Ja na początku tez mialam mega dużo pokarmu i piersi jak kamienie, pomagal cieply prysznic i masaż w trakcie, mleko samo się wylewalo, teraz maly je więcej a ja nienadazam z produkcją choć chyba jest lepiej niż w szpitalu.
 
Do góry