reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
no więc sie i ja zgłaszam na Styczniówki :-) bo mi dziewczyny żyć nie dadzą :-):-):-)
pierwszy test zrobiłam 13-05-2007 i do dziś nie mogę uwierzyć, że zobaczyłam dwie kreski :-) a dziś zrobiłam kolejną betę i wyszła 1039,96 :-) więc ta moja zielona łączka na wykresiku naprawdę jest moja :-)

pozdrawiam i witam Magda :)
 
no styczniówki 2008 gdzie jesteście ??

ja dziś mam wizytę u gina, kazał mi pokazać jak zadzwoniłam do niego z piątkowym wynikiem bety (1039,96 - było w piątek) !!! więc idę - zobaczymy co mi powie:confused: wizyta dopiero około19 !!! jak wrócę zdam relację :tak: pozdrawiam:-)
 
ja tez juz nie mogę doczekać się swojej pierwszej wizyty a ona dopiero 8czerwca:wściekła/y:
Nie mieszkam w Polsce tylko od pary miesięcy w Holandii i dlatego wolę rodzić w kraju (nie znam języka a przy pierwszym porodzie miałam komplikacje)
Magdo Rybko trzymam kciuki i czekam na relacje:-)
 
Cześć dziewczyny. Ja też chciałabym być już po wizycie, mam dopiero na 15 czerwca. Jakoś jeszcze nie dociera do mnie że jestem w ciąży, może z powodu braku większych dolegliwości. Czasem tylko czuję się bardzo senna w ciągu dnia ale na razie to wszystko. I oby tak zostało. Pozdrawiam.:-)
 
wizyta przebiegła spokojnie :-) pęcherzyk ma 6mm i jest prawidłowo umiejscowiony w macicy :-) mam zrobić badania i kolejna wizyta 11 czerwca !!! gdyby coś się działo mam dzwonić !!! i to chyba wszystko :confused::-) ale raczej niczego więcej się nie spodziewałam po pierwszej wizycie !!! teraz chuchać i dmuchać aby wszystko było dobrze :-)
 
reklama
Do góry