reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Gratulacje dla styczniowek 2008!!
ja mialam termin na styczen, ale corcia sie pospieszyla i urodzila sie na poczatku grudnia:)

zdrowka na cale 9 miesiecy babeczki!!
 
Gratulacje dla styczniówek 2008 :-):-):-):-):-):-):-):-):-).
Ja tak samo jak Niesamowita chciałabym załapać sie na kwiecień, maj, czerwiec 2008 :-p:-p:-D:-D i zaczynam starania od końca czerwca :-):-):-)

 
Cześć dziewczyny to może i ja sie dołącze. Termin mam na 21 stycznia. Mam juz prawie 2-letniego synka Michała a teraz licze że będzie dziewczynka ;-) Byłam juz na jednej wizycie i miałam robione usg gdyz okazało się że zrobiły mi sie dwie duże torbiele ktore teraz lekami próbuje wyleczyć. Niestety zagrazaja one ciązy więc dostalam również leki na podtrzymanie. Mam nadzieje że wszystko szybko uda się wyprowadzić na prosta i będę mogła w spokoju cieszyć się z ciąży.
 
Powodzenia dla wszystkich przyszłych styczniowych mam!!!:-)Nareszcie jesteście bo już zaczynałam sie martwić, że nikt nie chce rodzić w 2008 roku:-DCzekam na lutówki 2008, żeby sobie powspominac jak to było...
Zazdroszczę Wam tego stanu, naprawdę!!!tego czekania...:-)
 
GRATULACJEKOCHANE MAMUSIE STYCZEN 2008!!!!
A ja sie własnie dowiedzialam dwie godzinki temu ze zostane ltowa mamusia :))))
ale jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze szybko powstanie watem lutówek :))))
czy moze jest juz ktos na lutego???
pozdrawiam!
 
reklama
Do góry