reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam
Dopisuje sie do was, termin mam (w/g moich wyliczeń) na 04/01/08.
Mam już, ponad 2 letniego, synka. W pierwszej ciąży mogłam sobie całe dnie leżeć i odpoczywać, teraz niestety poranne mdłości są problemem przed wyjściem do pracy...
Macie jakieś metody na nudności?
Musze jeszcze ok 2 miesięcy pracować...
Pozdrawiam wszystkie styczniówki!
 
reklama
czescMegi u mnie i teraz i w pierwszej ciąży zero objawów typu nudności, ataki na jedzenie itp No jestem bardziej poddenerwowana ale mam teraz nieciekawa sytuację z mieszkaniem po przeprowadzce do Holandii Mam nadzieje że się to szybko wyklaruje
Ja jestem na urlopie wychowawczym w Polsce
 
Gratulacje styczniówki!!!!

Zobaczycie jak ten czas szybciutko minie:happy::happy::happy:.ja niedawno byłam staraczką, aza 2 miesiące przywitam na świecie synka:happy::happy::happy:

Dużo zdrowia, spokoju i wytrwałości :tak::tak::tak:
 
Gratulacje wszystkim nowym brzuchaczkom!!!!
Duuuzo wytwalosci,malutko porannych mdlosci i innych nieprzyjemnych objawow,cieszcie sie ciaza,niech to bedzie najpiekniejszy okres w Waszym zyciu.

Pozdrawiam :)))
 
GRATULACJE STYCZNIOWE PRZYSZLE MAMY.
Sama mialam byc styczniowka (zreszta taka sie czuje), ale moj synus sie pospieszyl i przyszedl na swiat w Wigilie. Zycze Wam wszystkim wspanialych, radosnych 9-ciu miesiecy. Tzrymam kciuki, zeby wszystko poszlo z gorki. POWODZENIA
 
GRATULUJę WSZYSTKIM STYCZNIOWYM MAMOM!
Ja sama czekam na wrzesień, a moja siostra też jest w ciąży, po pierwszej ciąży pozamacicznej,więc tym bardziej wyczekiwanej tej drugiej, teraz czeka na wizytę u swojego doktora, bo była u innego (jej był na urlopie) i nie do końca wszystko było w porządku (za mało wzrosło Hcg zdaje się) więc trzymam za nią kciuki, i mam nadzieję,że za niedługo tu do Was dołączy :-D
 
jadę jutro do Polski 2tyg wczesniej:-) i przepisałam sobie wizyte u lekarza na przyszłą środę Już nie mogę się doczekać:tak:
 
Cześć. Bardzo się cieszę że usłyszysz już swoją kruszynkę no i zobaczysz. Po cichu Ci zazdroszczę, bo ja muszę czekać jeszcze 3 tyg. Niestety mojego lekarza nie będzie bo jedzie gdzieś do Poznania i dlatego muszę tak długo czekać. Mam tylko nadzieję że z dzidzią wszystko ok, uspokoję się dopiero jak usłyszę serduszko i zobaczę na USG fasolkę. Mój synio już zapowiedział że będzie ze mną chodzić do lekarza bo chce zobaczyć i usłyszeć braciszka:confused: (nie przyjmuje do wiadomości że może być siostrzyczka). Na razie czuję się dobrze. Nie mam prawie żadnych dolegliwości oprócz tego że wcześnie robię się senna i ogólnie jestem jakaś taka zmęczona. Pozdrawiam.:-)
 
reklama
To i ja dołączam do wątku, jak to mnie Głuszek zaawizował... :)

Termin mam na 26 stycznia, więc coś czuję, że skończy się na lutym :) U lekarza jeszcze nie byłam - wybieram się w przyszły czwartek, a na razie cieszę się jak głupia! Mamy już niespełna roczną córeczkę i dalej powiększamy stadko. I na dwójce nie zamierzamy poprzestać :)

Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamusie!!
 
Do góry