reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Nareszcie sie stycznioweczki 2008 pojawily GRATULUJE!!!! z calego serduszka skladam zyczonka jak najprzyjemniejszej ciazy, latwego porodu i zebyscie byly najszczesliwszymi mamusiami na swiecie :)
aola moja Oliwia urodzila sie 19 stycznia i jest codownym dzieciaczkiem :)
 
Cześć mamusie styczniowe!
Niesamowite juz jest ątek na styczeń ja tez bedę mamusią ale sierpniową!
Życze jak najmniej dolegliwości dla Was i duzo radości z oczekiwania naszych kochanych skarbów i przyjemnego porodu ale to jescze....
Pozdrawiamy!!!!!:-)
 
Kochane, rok temu okazało się że będę styczniową mamusią 2007 :) A TU JUŻ TRZYMAM MOJĄ CZTEROMIESIĘCZNĄ CÓRECZKĘ NA RĘKACH I JESTEM NAJSZCZĘŚLWSZĄ OS. NA ŚWIECIE!!!!! Ani sie nie obejrzycie jak juz będziecie trzymać maleństwa na rękach:)Styczniowe dzieci są strasznie kochane ( ja też jestem ze stycznia). Kochane, kibicuje Wam z całego serca. Będe często zaglądać na Wasz wątek bo bede przypominać sobie swoją ciążę :) Jeżeli bedziecie mieć jakieś pyt. to piszcie do mnie. Trzymajcie się ciepło :)
 
witam wszystkie przyszłe mamy styczniowe i serdecznie gratuluje .Dziś zdobiłam sobie teścik i wyszedł pozytywny Jutro ide do lekarza potwierdzic ciąże. Co do daty porodu to nie mam pojęcia bo zapomnialam kiedy miałam ostatnią miesiączke ale bedzie to napewno na początku 9-13 .to narazie tyle poczytam was troszeczke zapoznam się kto co i jak . pozdrawiam
 
Hey

dolaczam do mam styczniowych mam termin na 20 stycznia,22 stycznia koncze 30lat, piekny prezent, nieplanowany ale i tak oczekiwany ...troche slonca, czasem deszcz, dzisiaj mam emocjonalna burze!
6tc mija
Ania
 
i ja się witam ze Wszystkimi styczniówkami :-):-):-)
ja jak do tej pory czuję się całkiem dobrze - dokucza mi tylko lekki ból podbrzusza taki jak przy owulacji może trochę bardziej mulący i poranne mycie zębów to jest dla mnie masakra :baffled:
pozdrawiam Magda :-)
 
reklama
Cześc Kobietki Jest Juz Was Trochę Styczniówek, Co?.......
Gratuluje Wam Wszystkim Bardzo Bardzo.............
I Szepne Wam W Tajemnicy , By Nie Zapeszac:-), że Dzisiaj Robiłam Teścik I Jest Taaaka Blada Ale Jest!!!! Kreseczka.
Jak Wszystko Dobrze Pójdzie I Bóg Tak Będzie Chciał To Urodzi Sie Nasz Maluszek Na Początku Lutego.......... Czyli Narazie Pewnie Pierwsza Lutówą Jestem..........
 
Do góry