reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

na pewno do was dołączy nasza jedna czerwcówczka 2006 ale ona sama się ujawni i tu zawita.
A tak w ogóle to SERDECZNE GRATULACJE. Sama jestem za stycznia więc faktycznie Elżbietak ma rację ze to fajowy miesiac a do tego a jej Filipek jest ode mnie młodszy dokładnie o 28 lat :-):-):-);-);-);-)
 
reklama
super, że ktoś do nas jeszcze dołączy bo na razie jest nas troszkę mało, ale przyjmujemy wszystkich z otwartymi ramionami :-):-):-) czekamy :-)
 
Odważyłam się założyć ten wątek jako pierwsza:-) Mam na imię Barbara jestem grudniową mamą 2005 mam uroczą córkę Julcię, a teraz z mężem oczekujemy na drugiego bobasa który pojawi się ok. 11 stycznia.
Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy i zachęcam do piasnia:-)
 
Witam
Pamiętam jak jeszcze całkiem niedawno ja udzielałam się na wątku "przyszłe mamy- styczeń 2007" a teraz jesteśmy już w "dzieciach urodzonych w styczniu 2007" i nasze pociechy mają po 4 a nawet 5 miesięcy :-)
Gratuluje Wszystkim już świadomych fasolek mam i tym nieświadomym które już wkrótce tu trafią:-) Trzymam za Was kciuki i na pewno będę Was Podglądać :-D;-)
 
oj ... rok temu to my sie staraliśmy by nasz maluszek urodził się w styczniu... troszkę to jednak potrwało ale już jest z nami...
wszystkim przyszłym mamom styczniowym życze powodzenia i dużo radości w oczekiwaniu
 
No nareszcie są styczniówki:-).
Zastanawiałam się, dlaczego tak długo Was nie ma, skoro za chwilę luty 2008 powinien się pojawic.

GRATULUJĘ serdecznie i życzę przyjemnej ciąży:-)
 
czesc Amelka tu Ola:-) ja byłą pierwsza:-p tylko musiałam założyć osobny watek No to teraz siedzimy na dwóch forach:cool2:
 
Ola no widzisz ja dopiero teraz zauważyłam Twój wątek:-) Wcześniej go nie było:confused: No nic tem mój się wykasuje:-p
 
reklama
GRATULACJE SERDECZNE!!:-D:-):-):-)


aOLA, masz termin na 19 stycznia- to dzień moich urodzin:zawstydzona/y:

WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!
 
Do góry