reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

A i jeszcze witam nowa mamusie.A ja wczoraj i dzisiaj opd rana siedziałam z dziecmi znajomej i jej chorym ojcem.
 
reklama
natka pewnie że cię znam :tak::tak::tak:

a powiedzcie mi czy dajecie danonki ? i kakao i czy dajecie mleko krowie?
ja wszystko daję oprócz kakaa więc dlatego pytam :tak:
 
natka pewnie że cię znam :tak::tak::tak:

a powiedzcie mi czy dajecie danonki ? i kakao i czy dajecie mleko krowie?
ja wszystko daję oprócz kakaa więc dlatego pytam :tak:
Ja daje małej kakao, raz na 2-3 dni. A danonków nie daje, wybrałam danona ale gratkę. Krowie mleko jadła w budyniu czekoladowym, bo bałam się dać jej budyń koksowy.
 
Mój mały danonków nie je woli np.Bakusie albo jogurt naturalny.Z kakaem narazie czekamy bo ponoć jest silnie alergizujące a mleko pije modyfikowane.Choć krowie ostatnio miał w naleśnikach i nic mu nie było.
 
Ostatnia edycja:
ja kakao nie daje,ale jak je np czekoladke to dam jest wiec na jedno wychodzi.. mleko krowie nie:no: uczuliło ją kiedyś i nie bede dawac, pije modyfikowane Nutrilon3 Olga napewno wiesz jakie to, danonki czasem dostaje ale wole jej dac zwykly jogurt owocowy,badz serek.
 
Pam ale super chodzi Oskarek........a jak tupie fajnie:-):tak:

Oli kaka jeszcze nie jadł, bo ono alergizujace bardzo a on alergikiem jest-juz chyba wyrósł ale nie śpieszę sie z wprowadzaniem.Mleko jadł w naleśnikach i gofrach-nic mu nie było
Danonkóe nie jada, bo uważam że to syf, zfresztą one i tak są od 3 roku życia0nawet na ich stronce to pisze.Je Misiowy jogurcik i jogurt naturalny z owocami mam mrożone-ale jakos nei pzrepada za nimi
Za to uwielbia żółty ser, mozarelle, twaróg:-)
 
Pam ale super chodzi Oskarek........a jak tupie fajnie:-):tak:

Oli kaka jeszcze nie jadł, bo ono alergizujace bardzo a on alergikiem jest-juz chyba wyrósł ale nie śpieszę sie z wprowadzaniem.Mleko jadł w naleśnikach i gofrach-nic mu nie było
Danonkóe nie jada, bo uważam że to syf, zfresztą one i tak są od 3 roku życia0nawet na ich stronce to pisze.Je Misiowy jogurcik i jogurt naturalny z owocami mam mrożone-ale jakos nei pzrepada za nimi
Za to uwielbia żółty ser, mozarelle, twaróg:-)
Celinka nie znosi twarogu i nie wiem jak ją przekonać.
 
reklama
Do góry