reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ciekawie-podoba mi sie - imie Gabriela ubostwiam-ale mamy tu w USA mala Gabrysie takze u mnie odpada.
my wybralismy pospolicie Dominik albo Dominika-obydwojgu nam sie kojarzy z naszymi ulubionymi znajomymi wiec nie bylo problemu .
niedobrze mi sie zrobilo po tym kalafiorkuuuu
 
reklama
co do mojego brzuszka to nie wyglada jeszcze jak ciazowy...zdjecia jakie zamiescilam sa z wieczora, wiec brzuszek bardziej wyrzucony ze tak powiem... ale ogolnie wygladam jak bym sie po prostu spasla ;) a nie ciążowo, ale nie narzekam... powoli powoli bedzie widac coraz to bardziej
a co do tygodnia to w chwili obecnej leci 11 tydzien :)
 
Cześć! wg tego testu wychodzi mi że będzie chłopak (ku uciesze mojego syna), ale wg czasu bzykanka powinna być dziewczyna. Jeśli chodzi o imiona to mój synuś wybrał Paweł lub Amelka.
Pumi - kociak cudowny.
Idę spać bo ledwo na oczy patrzę. Pa!:sick:
 
dzieki Jobo-przekaze kotkowi:-p
cos mnie brzusio boli po tym kalafiorze-chyba sie rewolucja jakas zoladkowa zaczyna.
a P. prosil zebym na wieczor byla w formie bo musimy jechac kupic jakas mega zabawke bo idziemy w niedziele na 1 roczek synka brata Pawla do restauracji wiec misia nie kupimy bo bedzie ze 40 osob -i trzeba zablysnac prezentem zeby dzidzia zapamietala ze to od najblizszej rodzinki-hihih-ale sie rozpisalam.
czyzby przeze mnie przemawial egoizm?????:cool2:- nieeeeeeee
 
Jobo100 mnie z tego testu wyszedł chłopak, a kiedyś jak inny robiłam to dziewczynka :-) i jak tu wierzyć testom ;-) - z reszta co będzie to będzie byleby zdrowiutkie było
Jeśli chodzi o imiona to mnie się podoba Alek i Bartosz, a dla dziewczynki Pola, Blanka, Amelka, Kaja :-)
Pumi a już myslałam że musisz być w formie z innego powodu :-)
 
hihihi-Justice :-D
co ci mam powiedziec-hihi-abstynencja od 3 miesiecy-takze ja juz zapomnialam jak to sie robi hihih.
 
mnie teraz wychodzi że dziewczynka ale Piotrek to też baba - z tego testu :-) zresztą co test to inaczej wychodzi No coż najpozniej dowiem sie w styczniu:-D
co do imion to Alicja lub Pawełno i koniec pisania bo syn mi wlazł na kolana:eek:
 
reklama
Do góry