reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

aha agnie to rzeczywiscie mogą byc upławy mi przy pierwszej wizycie lekarz powiedział że teraz mogą wystąpic bardzieiej obfite upławy a zreszta po tym clotrimazolum może tak byc
 
reklama
czesc Dziewczyny...
Dzidzia, przede wszystki bardzo bardzo sie ciesze,że juz po wszystkim i wszystko jest w porzdaku....
Anja- Ci faceci- oni nie mysla...musimy sie z tym pogodzic. Ale Brawo za odwage i własne zdanie- TAK Trzynmać:-D
A ja dzis cały dzien w domku jestem. Rano porzdaki w szafach, pozniej obiadek, malutki spacerek....Oj jak miło:-)
 
Helloł lasencje:-)
Dzidzia cieszę się że wszystko się udało:tak: mam nadzieję że będziesz szczęśliwą żoncią:tak:.Z nie cierpliwością czekam na zdjęcia :-)
Madzka ja ostatnio kupiłam koleżance świetny zestaw do kąpieli w mydlarni:sól do kąpieli, mydełko i żel pod prysznic, była zachwycona..................sama bym chciała coś takiego dostać:happy:.A jak tam Twoje zatoki?
Agnie jeśli nic nie piecze i nie boli to ok,ale to może też świadczyć że coś się zaczyna dopiero dziać, najlepiej skonsultuj z lekarzem to będziesz spokojniejsza
Pumi, Ty to za bardzo się tylko nie przemęczaj na tych zakupach, żebyś znowu nie wróciła b. zmęczona, no i oczywiście czekamy na fotki :blink:
 
Anja n b. dobrze, a co się będziesz przemęczać, w niedzielę się odpoczywa!A tak w ogóle to oni powinni do Was z obiadem przyjechać żeby Cię odciążyć:wściekła/y:.Najedli się pizzy i też ok............Mam nadziję że teraz to już obie spokojnie odpoczywasz po wizycie rodzinki
 
e-stera zatoki przeszły ale nie wypróbowałam twojego sposobu wysmarowałam czoło raz vikiem i raz spirytusem wystarczyło jak narazie jest ok ale nastepnym razem jak mnie zacznie brac( choc mam nadzieje że nie bedzie nastepnego razu) to wypróbuje . Nie głupi pomysł z tym kompletem może wykożystam wsumie byłby to tylko dla niej prezent dzieki .
 
dobra uciekam bo jutro do pracy oj najgorsze jest to ze nie chce mi sie :no: i z checią bym została w domku ale cóż do ludzi też trzeba wyjśc ;-) spadam spać dobranoc
 
Donia i Justi - spóźnione ale najlepsze życzenia!!:-D
Anja, dobrze zrobiłaś, grunt to nie dać się zwariować.:tak:
Agnie, ja też miałam z tym problemy, upławy były żółtawe i swędziało, lekarz dał clotrimazol w tabletkach dopochwowo (10 dni kuracji) i wtedy leciało obficie. Dopiero skończyłam brać, mam nadzieję ze będzie ok. To się może zdarzać w ciąży. I jeśli nie boli brzuszek to raczej w normie.
Pumi, te ćwiczenia na kręgosłupik opiszę jutro, bo już padam.
Cudowny mieliśmy dzień, Mążuś wreszcie miał wolne, pogoda super. Byliśmy na giełdzie samochodowej, potem na spacerze, popołudniu wytapetowaliśmy (tzn. Mążuś tapetował, ja asystowałam) wreszcie pokoik Fikołka. Jutro w świetle go zobaczę - ciekawa jestem efektu.:dull: Porobię zdjęcia jak już będzie skończone.
 
ciesze sie ze wasze niedziele sie udaly.
Dzidzia- ja chce fotki z twojego wesela!!!!!!!
ja nie kupilam lozeczka. Poklocilismy sie z P. w sklepie i wrocilam do domu z palczem. Caly dzien przelezalam w sypilani z jedna mysla w glowie- jak mi bardzo przykro. A o co poszlo? o to ze zadne mu sie nie podobalo bo on nie mial jeszcze czasu o tym pomyslec i rozejrzec sie po innych sklepach. I ze mam jeszcze 4 miesiace na kupienie lozeczka to po co mi teraz i tak dalej...... nawet mi sie nie chce pisac. Ide cos zjesc i dalej do wyrka. Jutro mam wizyte w szpitalu
 
reklama
Dzień dobry Wszystkim leniuchom :-)
Od rana w pracy walcze. co prawda nic sie nie dzieje ale i tak musiałam wstac...i musze tu siedziec przez 8 godzin;-)
Pumi- juz dawno mówiłam,że faceci nas kompletnie nie rozumieją. Dla nich zawsze jest czas na wszytsko. A to bez sensu wszystko odkładac na ostatnia chwilę- bo przeciez lepiej teraz kupic a pozniej miec spokoj i koncentrowac sie na nadchodzacym porodzie.​
 
Do góry