reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Zebow nie widac:baffled:ani nic nie czuje nic palcem macalam. smeci jakby 8 jej wychodzilo na raz:sorry2:
ogolnie biorac jestesmy oficjalnie w strefie terroru od kilku dni, komandosi podobno sie nie poddaja, ale ja juz mam niezlego GLOBUSA:cool2:
Anja spokojnie jak na wojnie:-D. U mnie to samo, a jutro na wczasy z małą jedziemy, sąsiedzi mojej babci fioła dostaną, w bloku się niesie. U siebie to się nie przejmuje, mieszkam na wsi, chce niech płacze, marudzi, jak mam dość to do wózka i na podwórko męczyć psa:-D.
 
reklama
hej, odzywam się mimo braku czasu, bo trochę choruję, ale ponieważ w poniedz wyjeżdżamy to chcę słów kilka chociaż zamieścić na forum.
Byliśmy z Tobim u jeszcze jednego pediatry, profesora, prywatnie. Wszystko ok. :tak:Tobi jest po prostu duży chłopczyk, ma grube kości, duże dłonie i stópki, klatę i głowkę - wszystko proporcjonalnie do wagi. Je normalnie, w te upały robi przynajmniej 3-4 godzinne przerwy. Jak dostanie obiadek (czasem pół a czasem póltora słoiczka takiego 125ml) to już mu wystarcza za posiłek i mleko je dopiero po kolejnych 3 godz. Owoce wprowadzamy powoli, bo średnio mu smakują - chyba za kwaśne, zwłaszcza te w słoiczkach, no chyba że z dodatkiem marchewki, którą je zawsze bo kocha.:rofl2:
Jeszcze zębów nie ma, chociaż marudzi czasem i potrafi znienacka wybuchnąć płaczem, ale jak czytam jak wy się niektóre męczycie, to ja mam anioła nie dziecko:sorry2:.
Co do chwalenia, to nie ma tego wiele, ale jak się ma taka masę, to trudniej - cytuję doktora. I mamy się nie przejmować, to nadal norma. Tobi siedzi chętnie, super stoi, ale jak go sama postawię. U mnie na kolanach, to właściwie tylko stoi, bo jest wysoki na tyle, że nie dam rady go unosić sama siedząc. WIęc opiera się mnie i stoi sobie. Ale sam się nie podnosi ani do siedzenia ani do stania. Pije tylko z niekapka i tylko wodę. Też sam.
Moje kłopoty zdrowotne być może każą mi zrezygnować z karmienia, bo inaczej nie mogę się leczyć, ale jakby co to też mamy się nie amrtwić, tylko nadal Tobi ma jeść samo leko (moje lub sztuczne) bez żadnych kaszek i kleików.

Sorry, że tak długo i tylko o nas, ale chciałam się przypomnieć. Staram się śledzić wątek i być na bieżąco, oglądam dzieciaczki - wszystkie słodkie, denerwuję się, jak się kłócicie i kibicuję wszystkim mamom. Buziaki:-D:-D:-D
 
A moja niunia spi ,pandorax mija starsza córka wiktoria jak miała 7 miesiecy ważyła9300 i 69 cm.A potem to już tak nieprzybierała na wadze bo jak moiała 13 miesiecy to w 10,5 kg wiec niema sie czym martwić.Alekarz tak samo jak tobie niekazał dawać żadnych kaszków tylko samo mleko.A A melka jest już inna teraz waży 7800 i67cm ma prawie 7 miesiecy.
 
Ostatnia edycja:
jestem wykonczina dzisejszym dniem ,mały dał popalic .... nadodatek upal nieziemski mimo ze troszke popadalo to nadal gooooooraco , ja sie nie mam czym chwalic bo moj klocek nic nie robi, nie siedzi nie stio tylko je i spi no i wrzeszczy !!! Anja on sie chyba z Nadia umuwil zeby nas wykonczyc!!!!
 
czyli wnioskuje ze po kaszkach i kleikach - dzieci przybieraja wiecej na wadze?
ufff- dobrze ze Mimi nie toleruje kaszek - bo klucha sie z niej robi hihihihi. A jaki ma celulitis - hihihi - wiekszy niz mamusia :-)
 
Pumi mała wcale na kluseczke nie wyglada a ten celulit to potrzebny tłuszczyk dzieciecy ;-) i w przeciwnienstwie do nas to u nich to nie zostawia śladu.
Pandi super, ze z Tobiaszkiem wszystko super ale kochana co z Tobą??
Ania mozemy sobie przebic 5-ke od rana uuuuuuuuuyyyyyyyyyyaaaaaa non kuźwa stop, nawet jak spi to steka bidula moja a jak dotykam to nic nie czuc a nawet jak spojze to jakos dla mnie to nawet nie jest białe.
Moje dziecie dzisiaj nauczyło sie przekrecac w łożeczku na plecki podraczkowac do barjerej nie osłonietych ochrniaczem i sie podciaga :baffled:. Wstałam o 5 rano bo jakos mnie tkneło cos i patrze a cos takiego i dzisiaj położylismy na chwile ja sie tylko odwrociłam do jego suflady a M mowi zobacz a on to samo co rano wyczynia. To sie juz wyspałam, przeciez całe noce bede zerkac czy nic nie widziwia małolat.
Basia powiedz mi jak sie czujesz??
 
moja tez dzisiaj marudzi jak diabli i nadodatek kaszel ja meczy i dzisiaj z moja mama wypatrzylysmy 2 kolejne zabki czyli razem ma 6:szok: jestem wykonczona, caly dzien u rodzicow bylam i teraz nadodatek sama jestem bo maz na kawalerskie poszedl i wroci pozno, zaraz wkleje zdjecia w sukience:tak:
 
reklama

Załączniki

  • kkkk.JPG
    kkkk.JPG
    52,2 KB · Wyświetleń: 66
Do góry