reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

kurcze Olis jest niesamowity.
Martynka cudenko,
Agnie mialam pisac co sie z Toba dzieje bo nam zniklas a tu prosze chyba Cie myslami przywolalam,
Kami ja tez przed ciaza wazylam 60 kilo a chcialabym 55 ale musze sie pochwalic ze jak ma przerwe w tabsach anty to spadla waga o kilo wiec chyba przez tabletki schudnac nie moge:baffled:
Aga czad wesole w miasteczku ,kiedys bylam w chorzowie i bylo zaj.......
 
reklama
ja wiem gdzie mieszka Sylka ale nie powiem bo mnie bedzie pozniej scigac hihih. Kiedys jej cos przesylalam stad wiem:-p
Chyba macie racje- wydaje mi sie ze to uczulenie na slonce. Teraz lezy w domku i troche zeszlo. Tak jak dzis to ja jeszcze nie obsypalo a ma to juz od 3 tyg. Dzis bylam non stop na powietrzu przez 4 godziny i taki efekt. Jutro do pediatry na szczepienia wiec od razu jej to pokaze ( o ile nie zniknie)
Dzieki za rady i sorki ze samolubnie tylko o sobie piszemy- ale sie przerazilam bo fatalnie to wygloada. Jeszcze tego nam do koszyczka zmartwien potrzeba!:-(
 
Pumi nawet jak zniknie to o tym powiedz, ja miałam np uczulenie co mi sie tylko w nocy pokazywała i okazało sie, z to jakas pokrzywka cos tam ble ble ble. Spac nie mogła, swedziało i takie wielkie opuchniete czerwone plamy miałam i tylko w nocy. Dostałam zyrtek w kropelkach i kazała mi łykac + packe na swedzenie. Takze bedzie czy nie to powiedz.
 
powiem powiem na 1000%.Juz kiedys mialam appoitment z tego powodu robic u lekarza ale jakos sie to zzmniejszylo a dzis to juz przegiecie. Zmaltretowana twarzyczka. Teraz sie w domku nieco zmniejszylo na szczescie. A dla wtajemniczonych na wz fota nowego sprzetu Mimisiowego
 
ale cudne balerinki. Mili zachecilas mnie do wycieczki do H&M. Po niedzieli pojde poki rehabilitanci nie przychodza pielgrzymkami do nas bo wtedy sie nigdzie z domq nie rusze
 
mili, cudne balerinki!!
pumi, to na pewno od słońca, pokaż pediatrze i zdaj relację co polecila!

ja dziś też spotykam się z przyjaciółkami w centrum handlowym i muszę poszukać jakichś bluzeczek z długim rękawkiem dla M, te które nosiła wiosną robią się już za małe, trzeba odkupić dziecko na jesień i zimę! jak ja uwielbiam zakupy!!
 
reklama
Witamy z rana spokojnie noc mineła,dziuba ja też uwielbiam zakupy.Melka zrobiła strasznie żadką kupke zobacze ile jeszcze w ciągu dnia zrobi ,bo coś mi sieto niepodoba.Chyba czas lekarza odwiedzić.
 
Do góry