reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hej, dwa dni nie miałam netu:wściekła/y:
Tobi nadal marudny chyba ze względu na te zęby, smoka potrzebuje nawet w dzień czasami nie tylko do spania, no i pewnie brak cyca mu doskwiera:-(
co się dzieje znów z tą biedną Pumi???
Co do chudnięcia - nigdy nie stosowałam w tym celu diet, mi pomagało ćwiczenie. Kiedyś jak się opiekowałam dziećmi w wiedniu to przytyłam do ponad 70kg! i dlatego bardzo się bałam że po ciąży też już nie wrócę do swojej wagi, tymczasem na ostatniej wizycie u lekarza było 54,5, ale na mojej domowej wadze ok 56. Eeee, tam, Mążusiowi się podobam i to jest najważniejsze.:rofl2:
 
reklama
laski czym moge posmarowac ten palec zeby sie szybciej goil, wiem ze najszybciej by sie goil nie zaklejony ale jednak nie chce zeby mi cos wlazlo.

3 razy dziennie rivanol, w płynie, w żelu nie wazne jaki. Nie powoduje skutków ubocznych w dzien zasłon a na noc daj poodychac. Za dwa dni sie zagoi.

Miałam sie ciebie Salik spytac. Napisałas parę dni temi "ze Panie Ą i Ę.......", które to z nas??
 
Helenka- kurde 5 dzieciakow na glowie- MASAKRA. ale zobaczysz jak wakacje sie skoncza to docenisz ta 3 i stwierdzisz, że nie ma przy nich roboty.heheh
Ewa- dasz rade w czekaniu na coreczke. Pisz tu czesciej to czas Ci szybciej zleci
My dzis bez szalu. Maly spal do 10.30 z pobudka o 7 i 1,5 godzinnym czuwaniem...
Mma nadzieje,że noc bedzie spko bo mi leb peka. Poza tym Borys ma katar. Podam mu calcium, moze to jakas alergia a jak nie to nie zaszkodzi.Zakropilam mu nos woda morska. Nie chce od razu do lekarza bo na pewno poda mi jakies specyfiki...
 
Ja pierdo** ewa nie moglam wytrzymac :-D dobre to !!! :rofl2: :tak: :rofl2: :tak:

faktycznie cisza jest jakas dzisiaj myslalam ze po calym dniu bedzie kupa do czytania :-D ale tu pstro mala jedna stronka heheh

albi pisalam o dziewczynach ktore maja "duuuzo" do poweidzenia zawsze i nie zawsze w milym tonie ale teraz juz wiem ze robicie to z troski a nie ze złości i nie komus na złośc a dla pomocy ....

pandi ucałuj Tobiaszka odemnie i dawaj smoka ile trzeba zeby tak nie tesknil i nie cierpial biedak ...

a to my dzisiaj na popoludniowym spacerku wiki pierwszy raz w piachu siedzial i mu sie straaaasznie podobalo :-D zobaczcie same ....

to wiki z rana i reszta ze spacerku :-) Bobasy - Wikus08 - Zdjęcia Dzieci, Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi - bobasy, dzieci, dzieciaki, galerie, bobaski, zdjęcia dzieci, filmy dzieci, pociechy, noworodki, rodzina, rodzinne, hosting zdjęć i filmów
 
ja tez mam suwaczek:-D

a co pewnie pozazdroscilam ci suwaczka :-D :-D :-D

No...no...no....:growl: ...chyba musze być Ą i Ę - chociaż nie chcę byc kąśliwa - i przypomnieć :laugh2: że ja byłam pierwsza!!!!

albi pisalam o dziewczynach ktore maja "duuuzo" do poweidzenia zawsze i nie zawsze w milym tonie ale teraz juz wiem ze robicie to z troski a nie ze złości i nie komus na złośc a dla pomocy ....

U hu hu ...myślałam że nawet klakierstwo ma swoje granice....buhaha
11
 
Ostatnia edycja:
Ale jestem wkurzona bo juz w czwartek mielismy zamieszkac w mieszkanku a tu dupa bo byl facet od gazu i gaz cieknie i prawdopodobnie trzeba bedzie rozwalac plytki w kuchni:wściekła/y: jeszcze jutro ma raz przyjsc i zobaczyc dokladnie z kad to cieknie,, moze nie bedzie trzeba i nadodatek tesciowa mnie wkurzala bo wszystko krytykuje , najpierw komode a pozniej zyrandol w malym pokoju bo twierdzi ze taki kolor u dziecka w pokoju nie pasuje( jest czarny w biale kwiaty) a ja na to ze to jeszcze nie jej pokuj bo za mala a pozatym nie bede kupowac w kubusie puchatki, tylko cisnienie podnosi i nadodatek pokryjomu poszla po chodzik do komisu i kupila a ja na to sie nie zgadzalam a jak pytalismy sie dokad idzie to mowila ze zaraz przyjdzie a tu kuzwa chodzik, mogla to ze mna przedyskutowac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to juz nie pierwsza taka sytuacja ( bylo tak juz ze szczepieniem) ale mala bo i sie chodzika wiec moze nie bedzie w nim jezdzic
 
reklama
Dziewczyny- kochane jestescie ze sie martwicie. Doczytuje was pobieznie bo jakos ostatnio cierpie na chroniczny brak czasu.
Z Mimi wszystko w porzadku- zaczyna chodzic i protestuje jak sie jej pod lokcie nie trzyma zeby stawiala te swoje malutkie kroczki. W p-iatek jedziemy do szpitala do motility clinic do okulisty specjalisty. A jutro robie malej wycieczke do bronx zoo.
Kupilam jej dzis w H&M cudne popielate buciki na zime i do tego czape i rekawiczki w tym samym kolorze- ciekawe czy w polosce tez jest ta popielata kolekcja?
Sorki ze tak samolubnie tylko o nas ale nie mam czasu na odpisanie ale duchowo przezywam to co sie u was wszystkich dzieje laseczki
 
Do góry