reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hej laski!!! wczoraj wieczorem nie miałam okazji być na BB bo bylismy u znajomych, zobaczyć ich córeczkę, aż wstyd się przyznać mała ma juz 5 miesięcy a my jej jeszcze nie widzielismy, brak czasu po prostu a pod drugie oni mieszkaja kilkanaście kilometrów od nas w lasach i cieżko sie do nich jechało wczoraj bo jestesmy wszędzie zasypani!!!:tak:
Esti mój mały tez ma krzywe ząbki jedynki na dole krzywo mu wyszły, moze jak dojdą następne to jakos sie to wyprostuje!
pawimi no ładną niespodziankę ci Vincent zrobił 13 zębów gratulujemy:-D
natka mój mały też ma taka szczerbę między górnymi jedynkami tak samo to wyglada jak u twojwj Zosienki!!!:rofl2:
aga ale ty masz wysokiego meża!!! mój szwagier tez jest taki wysoki i ma problemy z kupnem wszystkiego butów, spodni, bluz, itd. zakupy z nim to nie jest na pewno przyjemność!!!

i witam nową mamusię!!!
 
reklama
hej wieczorkiem. Zosię też dzisiaj obiadek ominął:zawstydzona/y::baffled::sorry2:
pawimi u nas tak samo z ząbkami, jak nie miała to nie było więcej niż 4 sztuki,a teraz juz ma 12:szok: byłam w szoku jak to zobaczyłam:nerd:
gęste zupki mała też lubi, rosołek także:tak: a najbardziej puure ziemniaczane... z mięskiem trochę gorzej,ale przemycam:cool2:


a czy wasze dzieci też mają takie szpary pomiedzy górnymi ząbkami jedynkami???

na tym zdjęciu dobrze to widac...
takiiiiiiiiiiii uśmiech
Witam nową mamę:-)
Moja niunia też ma szparę między górnymi jedynkami, tylko że jej trzeba podciąć wędzidełko inaczej tak zostanie.
Celinka nie nadaje się do normalnego łóżka, spadłaby. Ona się wierci w łóżeczku jak szalona, przez noc 10 razy zmienia stronę łóżeczka, a ja muszę wstawać i ją nakrywać:wściekła/y:.
Wczoraj byłyśmy na długim spacerku, Celinka bawiła się z dziećmi. Mało ma takich okazji, bo u nas nie ma placu zabaw:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Była bardzo grzeczna do puki w śnieg nie poleciała, to jej się nie spodobało:-) śmiesznie się otrzepywała ze śniegu a jaką minę miała jak by to było coś bardzo ohydnego.
 
witam nowa mame :-)
tak wogule to z zakupy z facetem nigdy nie są przyjemne a to mój mały podglądacz P1000491.jpg

P1000492.jpg

P1000494.jpg :-D:-D:-D
 
E tam, ja lubię zakupować z mężem, zawsze dobrze doradzi i nie marudzi :)
Ada też ma szparę między ząbkami. :)
A mi się sajgon zaczął, nowy semestr i od poniedziałku do czwartku po kilka godzin na uczelni... :dry:
 
A ja z mężem wybieram się do Ikei, po sprzęty kuchenne. Już się boje tych zakupów bo ja będę wybierać, a on gdzieś zniknie:wściekła/y: Jak większość facetów, nie cierpi zakupów:-)
 
A my znowu się do lasu wybralismy! a to kilka zdjęć!
 

Załączniki

  • las.jpg
    las.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 17
  • las 1.jpg
    las 1.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 16
  • las 2.jpg
    las 2.jpg
    84,3 KB · Wyświetleń: 15
  • las 3.jpg
    las 3.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 15
  • las 4.jpg
    las 4.jpg
    76,4 KB · Wyświetleń: 18
  • las 5.jpg
    las 5.jpg
    91,1 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Do góry