reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam!!!!
co tu tak pusto ????

Od wczoraj Oli chodzi do takiego mini przedszkola prywatnego na zajęcia 2 razy w tygodniu po 2 godziny, bawi sie tam rysuje lepi z plasteliny itd itp. ja w tym czasie mam chwilke dla siebie w koncu!

mały bardzo zadowolony !!! ja też!!! może jak dobrze pójdzie od stycznia zapisze go już normalnie do przedszkola na cały dzień niestety prywatnie bo do normalnego na razie nie ma szans.
 
reklama
witam, po długiej nieobecności

nina Zosia chodzi do przedszkola od lutego i jest wniebowzięta, uwielbia dzieci, panie i zabawy, ale nie chodzi na cały dzień tylko na 2,5 godziny, więc w sumie zawioze ja, wróce do domu, raz, dwa posprzątam i już muszę mykac spowrotem;)

joa gratuluje fasolki

aga salik no ja wiedziałam o anji że jest w ciązy także jesli anja czasem tu zagląda to gratulacje!

a jeszcze mi się przypomniało, co tam u pawimi??? wie ktoś?
 
natka-pawimi spotkałam na Rodzeństwo-Trzecie dziecko i co dalej bo od niedawna tam piszę A Ty będziesz mieć chłopca bo masz taki suwaczek?
A u nas-Miki gada jak najęty,nawet ludzie się za nim oglądają na ulicy a mała rośnie,rośnie,zaczyna uśmiechać się do bliskich szczególnie do mnie.Najadłam się ostatnio żurku i straszne wypryski ma na buźce.
 
hejka,

nina no to już nie taka fasolka, bo ma około 1600 gram, raczej bym powiedziała że to główka porządnej kapusty jest niż fasoleczka, hihihi:-p

monika- no tak będzie chłopiec, raczej na sto procent, bo już 3 razy widziałam siusiaczka;), wiec bedziemy miec parke, jak narazie parkę, bo muszę przyznac że marzy mi sie duża rodzinka:tak:
 
natka jestem, jestem ;-) pisalam przeciez podczas wakacji jakos strone, dwie wczesniej, moze nie zauwazylas. Gratulacje...glowki kapusty haha, fajnie ze sie rozwijacie. U nas w porzadku, Vincent w przedszkolu tez nie na pelen etat jak juz wczesniej wlasnie pisalam, podobnie jak u niny ale na razie tyle nam musi wystarczyc, jak skonczy 3 lata bedzie kwalifikowal sie do szkoly starszego brata i tam pojdzie juz na caly dzien a ja bede miec dwojke w tej samej szkole, sprawdzonej i zaufanej od lat. Oliver juz drugoklasista, wlasnie niedlugo rozpoczynaja sie wywiadowki semestralne i zobaczymy jak sobie radzi w tym roku, do tego chodzi na klase tanca hip hopowego i na zajecia teatralne raz w tygodniu. Obecnie pracuja nad inscenizacja Aladdina a przed swietami bedzie oficjalne wystawienie ich musicalu w teatrze dzieciecym. Sama jestem bardzo ciekawa co to z tego im wyjdzie. W sumie od zawsze mial talent aktorski :-D:-D wiec stwierdzilam ze czas zajac sie powaznie tematem hahaha :-) Poza tym...u nas ciagle upal niemilosierny, ostatnie kilka dni jakby lipiec sie zatrzymal, temperaturka oscyluje w okolicach 30 stopni, sloneczko, bezchmurne niebo, modle sie zeby taka pogoda utrzymala sie jak najdluzej, moze byc i do samego Bozego Narodzenia ;-)
 
aa pawimi bo nawet nie czytałam żadnej strony wcześniej i tak tylko wpadłam z rozpędu, ale widzę że ten wątek cos zaczyna umierac..... pamiętam jak się tu zarejestrowałam, to nie szło doczytac tego co dziewczyny tu pisały, a teraz cisza i pustka..

nina mój M i Zosia wybierali imię, Oskar;)
 
reklama
Do góry