reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny macie może problem z bezsennością? Ja od dłuższego czasu nie mogę spać, tzn. leżę długo, kręcę się, zasypiam po 4:00, budzę się po 6:00, znów się kręcę przez godzinę i potem jeszcze trochę rano pośpię. Zaczęłam pić herbatę z melisy, ale jakoś bardzo się nie polepszyło. We wtorek powiedziałam mojej gin, że nie mogę spać, ona mi odpowiada, że ona też nie może...no ręce opadają na taką pomoc...W internecie są rady typu "wyłącz telefon", "porozmawiaj z kimś bliskim o swoich problemach" albo " może boisz się porodu"...na pewno te cenne rady rozwiążą problem bezsennosci ;)
 
Dziewczyny macie może problem z bezsennością? Ja od dłuższego czasu nie mogę spać, tzn. leżę długo, kręcę się, zasypiam po 4:00, budzę się po 6:00, znów się kręcę przez godzinę i potem jeszcze trochę rano pośpię. Zaczęłam pić herbatę z melisy, ale jakoś bardzo się nie polepszyło. We wtorek powiedziałam mojej gin, że nie mogę spać, ona mi odpowiada, że ona też nie może...no ręce opadają na taką pomoc...W internecie są rady typu "wyłącz telefon", "porozmawiaj z kimś bliskim o swoich problemach" albo " może boisz się porodu"...na pewno te cenne rady rozwiążą problem bezsennosci ;)
Nie wiem czy to do końca na temat, bo u mnie nie jest to problem do końca związany z bezsennością, ale budzę się w nocy ze 3 razy siku i za każdym razem mam problem z ponownym zaśnięciem, więc wiele nocy mam już zarwanych :(
 
Ja nie mogłam spać przed ciążą teraz śpię jak zabita. Ale... Dziś się obudziłam ok 4 i nie spałam godzine i nie wiem czemu. Dwa tygodnie temu miałam tydzień kryzysu z zasypianiem bo mnie stres porodowy dopadł. Dosłownie jakbym miała tam.umrzeć. Jak nie mogę spać to słucham audiobooka to mnie usypia, albo projektuje w głowie, albo kiedyś wspominalam sobie pokój z dzieciństwa i próbowałam jak najwięcej rzeczy w głowie wymienić. No nie wiem. Bezsenność jest przesrana. Potrafiłam spać 2 godziny i potem do pracy...
 
Dziewczyny macie może problem z bezsennością? Ja od dłuższego czasu nie mogę spać, tzn. leżę długo, kręcę się, zasypiam po 4:00, budzę się po 6:00, znów się kręcę przez godzinę i potem jeszcze trochę rano pośpię. Zaczęłam pić herbatę z melisy, ale jakoś bardzo się nie polepszyło. We wtorek powiedziałam mojej gin, że nie mogę spać, ona mi odpowiada, że ona też nie może...no ręce opadają na taką pomoc...W internecie są rady typu "wyłącz telefon", "porozmawiaj z kimś bliskim o swoich problemach" albo " może boisz się porodu"...na pewno te cenne rady rozwiążą problem bezsennosci ;)
Mam to samo, masakra [emoji24]
 
Hej, wlasnie zaczelam III trymestr.
Screenshot_20191010-024423_Preglife.jpg

Po za tym ze spaniem ciagle zle i pewnie tak zostanie do konca ciąży, jakies 80 dni.
I zas dokucza mi bol spojenia łonowego, takie pieczenie odczuwam, mam artroze tutaj ale normalnie nie powinno nic bolec bo dostalam zastrzyk przeciw bolowy. Lekarz mowil, albo zadziala i spokoj do konca zycia albo nie... Do tego biodra ehhh
 
reklama
Do góry