reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

Ale dzisiaj piękna pogoda, od rana świeci słoneczko:-)
zupę już ugotowałam a teraz bede się lenić.
co do torta , to ja zawsze zamawiałam u znajomej kobietki ale tym razem wyjezdza do Turcji do córki i bede zmuszona zamówić w Cukierni bo ja piec nie umiem.:

My też uczymy Z dmuchac ale co z tego wyjdzie-zobaczymy
 
reklama
Koliber Alex tez tortu nie sprobuje ;-) Ale dostanie specjalnie dla siebie zrobione ciacho bez skrawka mleka i jego pochodnych;-)
Ja mialam przekluwane uszy jakos po komuni,nie pamietam w ogole tego wiec chyba zadnej traumy nie przezylam,teraz i tak nie nosze bo maly by mi uszy chba wyrwal:-D
Szczescie wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia:-)
 
Paula na tą mase przepis masz tutaj Tort urodzinowy albo na allegro była kiedyś gotowa i ta z pianek i ta marcepanowa

Ja planuję zrobić tort w kształcie jedynki a bardziej planuję zamówienie czystego tortu w kształcie jedynki bez dekoracji a sama udekoruję bo czasu brak a tym bardziej że w sobotę w pracy będę i impreza przeniesiona na niedziele :/
 
szczęście gratuluje podjęcia decyzji i zycze wszystkiego co naj naaaaajwspanialsze na nowej Drodze Życia ! super !!! :-)

a co do tortu - ja upiekłam zwykły brzdącowy tort, srebrnymi perełkami napisałam Amelka, ozdobiłam ażurkami z czekolady i hej :-) i tak nie bedzie go pamiętała, pobawie sie bardziej jak bedzi ejuz starsza i bedzie wiedziała o co kaman :-)

w kazdym razie powodzenia w obmyślaniu torcików :-) ten różowy z piankami wygląda super, chciałam go zrobić ale za lewniwa jestem zeby tak sie bawić :-D
 
Szczęście, wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia:-) Niech Wam będzie dobrze ze sobą:tak: Super tempo macie z tym załatwianiem ślubu, choć nie powiem-my załatwiliśmy kościelny plus imprezę w ok.4 mies., a to też podobno niezły rekord, bo ludzie obecnie planują śluby z 1,5-2letnim wyprzedzeniem :-)


Co do tortu-ja planuję właśnie zrobić taki z pianek, bo się nim zachwyciłam. Już kupiłam niebieskie i kolorowe pianki na masę:-D No i chcę ozdobić czymś, co się nazywa pikery (Świeczki PIKERY (1395800544) - Aukcje internetowe Allegro) . Chyba je na allegro kupię, bo nie mogę w sklepach wypatrzeć. A ta w ogóle to podoba mi się ten tort
Zobacz załącznik 316556
Ale w życiu czegoś tak fajnego nie wykombinuję, choć można kupić taką kolorową masę (na allegro widziałam np. niebieską LUKIER PLASTYCZNY PETTINICE - NIEBIESKI 250 gram (1389820951) - Aukcje internetowe Allegro)
Nie wiem jeszcze jakie ciacho w środku zrobić. Może ma ktoś jakiś fajny, nie za trudny przepis? Na pewno nie powinno być biszkoptowe, bo podobno za miękkie do tej masy piankowej i nie chcę z tłustą masą, bo nie lubię;-)

Początkowo chciałam kupić, ale ja też musiałabym taki ok.3kg, więc wydałabym na niego ok.100zł... No i zrezygnowałam
 
A ja zamawiam w cukierni zwykły tort śmietankowy z napisem 1 urodziny Krzysia, I heja nie będę kombinować. Jestem za leniwa na robienie ciast jak są takie pyszne w cukierni.

Dobrej Nocki
 
bećka tak jak mówisz a nie inaczaje ;-)
potem mówia ze dzieci rozpuszczone......jak je tak sami rozpuszczamy hihihihih ;-)

topoleczka tort cudowny ale ja bym go zostawiła np na 2-3 urodzinki jak dziecko bedzie już go swiadome :-) zeby mogło sie nim zachwycić - :-)
 
Witam wieczorkiem:)
szczęście gratulacje wielkie!!!!:-):-):-)

Paul, topoleczka przecudne torty, nigdy takich cudomności nie widziałam, ciekawe czy można coś takiego zamówić bo ja jak Bećka robienia tortów się nie podejmuje:baffled:
 
reklama
Paula śliczny ten tort, a gdzie takie zamówić? Rozgladałam się po cukierniach w Białymstoku i nic ciekawego.....
Słyszałam że podobno w hortex- ie kiedyś takie robili ale czy teraz to nie wiem.
Mówisz że musielibyście jechać 30 km po odbiór, ja muszę :-D bliżej żadnej sensownej cukierni niet.
 
Do góry