reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A ja nie wiem kiedy pójdę,ale poczekam jeszcze z dwa,trzy tyg. jesli wszystko będzie w porządku.Jutro będę robiła jeszcze jeden test,zeby sie jeszcze upewnic:tak:
 
reklama
Witam wszytkie ;-)
Kurcze ja tez bym sie wybrała do lekarza ale nawet nie mam tu swojego doktorka
Na wizyte w polskiej klinice musze poczekac conajmniej do ostatniego hehe czyli do wypłaty :wściekła/y:bo całe 100 pound sobie zycza :szok: :dry:
A jak fasolki zaczynaja was meczyc czy jeszcze nie ?
 
A jak fasolki zaczynaja was meczyc czy jeszcze nie ?

Jedyne co mnie meczy na razie to sennosc...przespalabym caly dzien najchetniej:)A tak to bol piersi ale do wytrzymania,problem pojawia sie w nocy kiedy poloze sie na brzuchu i od czasu do czasu mam mdlosci lekkie ale tez da sie wytrzymac:)
 
A ja nie wiem kiedy pójdę,ale poczekam jeszcze z dwa,trzy tyg. jesli wszystko będzie w porządku.Jutro będę robiła jeszcze jeden test,zeby sie jeszcze upewnic:tak:


kobito po co tyle testów przecież już po jednym wiadomo i jak @ się spóźnia no i objawy juz są na pewno jakieś:confused2: a na badania hmm nie za późno 3 tygodnie bo wiesz trzeba juz jakieś badania robic i zobaczyc czy wszystko dobrze:tak:

A ja mam czasmi lekkie mdłości ale jak narazie jest ok tylko mam straszny apetyt wczoraj na kolacje pół czekolady potem dwa talerze frytek duzy jogurt a później do M mówie że mam ochote na steka:szok:obym tak nie miałą przez całą ciąże bo będe za duuuuuuuuuża:szok::-Dna szczęście ogólnie staram się kontrolować ale też nie moge sobie odmówić jak tak kusi mnie amu amu:zawstydzona/y:
 
A ja jednak jutro nie pojde do ginki, bo nie ma kto zostac z Paulinka:zawstydzona/y: wiec nie mam dylematu, ale moze P. da rade wrócic w czwartek wczesniej to polece:tak: Musze sie upewnic, ze wszystko ok:tak: Moja ginka i tak usg robi prawie na kazdej wizycie... jak tylko sobie zazycze albo cos mnie albo ja niepokoi:tak: teraz pewnie zobacze pecherzyk, a za miesiac juz na pewnie bijące serducho:-D

A mi niestety mdłosci dokuczaja juz od tygodnia:zawstydzona/y:juz raz zwróciłam sniadanie:zawstydzona/y: koszmar jakis... taka ospała jestem i czasem to aż w głowie mi sie kreci:zawstydzona/y: brzuch mnie bolał okropnie przez 3 dni ale juz jest ok:tak:chociaz tyle;-)
 
Nie wierze własnym oczom, mamy już na forum STYCZNIÓWKI 2010 :szok: ale ten czas leci, życze Wam dziewczyny wytrwałości, mało mdłości i szczęśliwego rozwiązania - mama wrześniowa 2009:-)
 
patrysia89,Gosia k23 potwierdziły sie Wasze słowa! Teraz juz jestem pewna na 100% a robiłam ten drugi test bo na tym pierwszym wyszła b.słaba druga kreseczka i wogóle pokazała sie dopiero po jakis 20 minutach .A chcę iść dopiero za dwa, trzy tyg. dlatego ze przy ostatniej ciazy( tej ktora straciłam) ginka mi powiedziała ze jak znowu bede w ciazy to mam przyjsc gdzies 3-4 tyg po terninie miesiaczki(jak nic sie nie bedzie działo ) No ale pewnie i tak tyle nie wytrzymam.
Jak narazie mecza mnie tylko te wzdecia,mam przez nie ogromny brzuchol az juz sie ludzie pytaja w ktorym jestem miesiacu:-D poza tym odrzuca mnie od roznych zapachów np.sypanej kawy,miety i bola mnie piersi.Ale sie rozpisałam:szok: A wy jak sie dzisiaj czujecie?
 
Dzien dobry:)
A ja wlasnie doznalam jadlowstretu....Zrobilo mi sie niedobrze,pomyslalam wiec ze zrobie sobie kanapke i jak ja sobie wyobrazilam to dopiero mnie zemdlilo....Chyba sprobuje zjesc jogurt..o ile dam rade....
 
Wczoraj miałam pierwsze wymioty, znów zaczyna się to sama co przy pierwszej ciąży, masakra jakaś. Na jedzenie z rana to patrzeć nie mogę, szczególnie na śmierdzący ser, który zawsze uwielbiałam :dry:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Catmate ja zrobiłam jeden test i jak dla mnie wystarczy jak są 2 kreski i @ brak ;-)

co do wizyty to ja bym trzy tygodnie nie czekała :sorry2:

a co do objawów to u mnie tylko leciuśkie chwilowe pobolewania podbrzusza;-)


u mnie tak samo troche tam poboli jak na @ hmm chyba macica mi sie rozci ąga i dlatego bo już mam uwypuklenia;-)tak wogóle jestem po pierwszej ciąży cc czy jak już któraś miałą pierwszą ciąże to jak urodziłyście bo mi sie wydaję że przez to że mam cc to włąśnie nad tą raną widze zgrubniałą macice i twarde czuje widać że się wypycha:tak:no czasem tak lekko zamdliło bo w pierwszej ciąży to od 2 do 4.5 miesiąca wymioty i także tylko cytrusy i może jakiś jogurt bo tak to od godziny obiadowej do wieczora na wymiotach:baffled::-(no ale nie wiem co to jest zgaga zaparcia itd.co nawet w 9 miesiącu na weselu bawiłam się i na poprawiany czułam się świetnie:tak:ciekawe jak będzie w tej ciąży:confused:


Wczoraj miałam pierwsze wymioty, znów zaczyna się to sama co przy pierwszej ciąży, masakra jakaś. Na jedzenie z rana to patrzeć nie mogę, szczególnie na śmierdzący ser, który zawsze uwielbiałam :dry:


ajć:baffled:masakra i ASIOWO też wymioty:baffled:a czemu nie masz suwaczka:confused:;-)
 
Do góry