reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej dziewczynki mam pytanko ......
Własciwie od owulki mecza mnie bóle brzucha biore luteinę, czasem nospe, czasem wogole nic mnie nie boli a dzis...... niestety boli dokładnie jak na @. Moze wysiłek fizyczny mi nie słuzy, moze powinnam więcej lezec sama nie wiem, wizyte u gina mam doppiero w sobote 16.:sorry2:
 
reklama
Witajcie. Gratuluję Wam ciąż i życzę spokojnego oczekiwania na maluszki.
A szczególne gratulacje dla BlackWizard. Nie zapominaj o nas kochana i wpadaj kiedy tylko będziesz miała czas i ochotę. Wszystkie z Grudnia2008 gorąco Ci kibicujemy.
 
Gratuluje wszystkim nowym mamusiom:-)
Ja juz po wizycie lekarskiej,plakalam jak bobr...ze szczescia oczywiscie:)
Ciaza ma 5 tyg i 5 dni ,pecherzyk jest maluuuusi ale jest i jego wymiary wskazuja ze wiek plodu to max 3 tygodnie. Nastepna wizyta w dzien matki:-D
 
Dzien dobry:tak:

Gosiu... dowiadywałas sie kiedy nas włożą w "pod-fora":-)
Gratuluje nowym zafasolkowanym mamusiom, pieknie... jest nas coraz wiecej:tak:

A powiedzcie mi... wychodzi mi teraz 5 tyg i 2 dni ciazy... bedzie juz cos widac na USG? Bo sie zastanawiam czy jutro juz isc do ginki czy poczekac jeszcze tydzien... :tak:Z 1 córą miałam USG w 7 tygodniu dopiero;-):tak:
 
Gratuluje wszystkim nowym mamusiom:-)
Ja juz po wizycie lekarskiej,plakalam jak bobr...ze szczescia oczywiscie:)
Ciaza ma 5 tyg i 5 dni ,pecherzyk jest maluuuusi ale jest i jego wymiary wskazuja ze wiek plodu to max 3 tygodnie. Nastepna wizyta w dzien matki:-D


to super że takie wieści:-)a kolejna wizyta super w dzień matki:-)


Dzien dobry:tak:

Gosiu... dowiadywałas sie kiedy nas włożą w "pod-fora":-)
Gratuluje nowym zafasolkowanym mamusiom, pieknie... jest nas coraz wiecej:tak:

A powiedzcie mi... wychodzi mi teraz 5 tyg i 2 dni ciazy... bedzie juz cos widac na USG? Bo sie zastanawiam czy jutro juz isc do ginki czy poczekac jeszcze tydzien... :tak:Z 1 córą miałam USG w 7 tygodniu dopiero;-):tak:


hmm jak ja byłam z moją pierwszą ciążą to wykrył ją w 5 tygodniu a teraz z tą ciążą pójdę dopiero tak za tydzień żeby fasolke było lepiej dostrzec:tak:
 
No własnie ja bym tylko chciała potwierdzic, ze fasolka jest i ma sie dobrze;-) Hmm... i nie wiem co robic:confused::tak:
 
To moze ja tez poczekam jeszcze tydzien, ale wiecie co... ja mam ciagle przypuszczenia, ze juz miesiac temu byłam w ciazy i miałam @:zawstydzona/y: Potem sie okaze, ze becikowego nie dostane, bo za pozno poszłam do gina:-pNo i naprawde nie wiem czy pojsc juz jutro czy poczekac ten tydzien jeszcze...
 
reklama
Hmm jak ja pójdę za tydzień to chyba będzie już widać bo na pewno po macicy potwierdzi się ciąża bo już mam na dole widoczne zgrubienie:tak:no ale też bym chciała mieć pierwsze zdjątko z ładną widocznie fasolką bo przy pierwszej to tam nie widać za dużo dlatego tak za tydzień półtora chce iść na wizyte,ale z drugiej strony wole iść szybciej aby gin zobaczył czy wszystko dobrze i badania mi zapisał:tak:
 
Do góry