reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No właśnie jutro nie mam możliwości. Najwcześniej w środę. Martwię się, bo nie wiem, czy organizm czyści się sam w tak wczesnym stadium... Boszzz, to stwierdzenie brzmi strasznie...
 
reklama
No właśnie jutro nie mam możliwości. Najwcześniej w środę. Martwię się, bo nie wiem, czy organizm czyści się sam w tak wczesnym stadium... Boszzz, to stwierdzenie brzmi strasznie...

no niestety to mogło być wczesne poronienie samoistne, najczęściej są one spowodowane wadami zarodka, które uniemożliwiają jego rozwój i pojawia się spóźniony "okres". Ile jesteś po terminie sopdziewanej miesiączki?
 
Mam bardzo nieregularne cykle. Raz 33 raz 37 dni innym razem 35. Wczorajsze krwawienie pojawiło się po 40 dniach od ostatniego.
 
wtedy w październiku też miałam blada kreskę, nawet po dniu spodziewanej miesiaczki. , a jak juz byłam w szpitalu i robili mi na nast dzien bete to miala juz tylko 30..
 
no niestety to mogło być wczesne poronienie samoistne, najczęściej są one spowodowane wadami zarodka, które uniemożliwiają jego rozwój i pojawia się spóźniony "okres". Ile jesteś po terminie sopdziewanej miesiączki?
asiq83 przykro mi ogromnie... ja dokładnie tak miałam w zeszłym "cyklu"... spóźniała mi się @, zrobiłam test i była blada krecha.. taki cień ;) beta wyszła 105.. po paru dniach już tylko 18... poronienie samoistnie.. A zaraz po poronieniu "wpadliśmy" :)

A moja dzisiejsza beta wyszła 6298 :-D:-D:-D
 
asiq83 przykro mi ogromnie... ja dokładnie tak miałam w zeszłym "cyklu"... spóźniała mi się @, zrobiłam test i była blada krecha.. taki cień ;) beta wyszła 105.. po paru dniach już tylko 18... poronienie samoistnie.. A zaraz po poronieniu "wpadliśmy" :)

A moja dzisiejsza beta wyszła 6298 :-D:-D:-D

A powiedz mi kochana, konsultowałaś to z lekarzem?
 
konsultowałam. Przy poronieniu miałam robione USG (nic nie było widać) i po ustąpieniu krwawienia, mniej więcej 2,5 tyg. po miałam kontrolne USG. Ginka powiedziała że wszystko ładnie się zagoiło i że nie widzi przeciwskazań, że możemy zaciążać. No a płodnosć mi wróciła bardzo szybko.. szybciej niż przypuszczaliśmy ;-)

Jeszcze jedno. ja miałam ciążę "biochemiczną" - to znaczy że dzidzia nawet nie zagnieździła się w brzuszku... a przynajmniej nie dokońca... bo na żadnym USG nie było widać nawet kropeczki.. A beta zaczęła bardzo szybko spadać.
Powiem Ci ,że potwornie to bolało.. ryczałam 4 dni non stop.. To ból którego nie zrozumie nikt kto tego nie przeżył..
Aż pewnego dnia udało mi się z tym w miarę pogodzić....
 
reklama
Mam bardzo nieregularne cykle. Raz 33 raz 37 dni innym razem 35. Wczorajsze krwawienie pojawiło się po 40 dniach od ostatniego.

No to wszystko wskazuje na poronienie samoistne, betę warto zrobić nawet w środe, pewnie będzie ponad normę. Lekarz pewnie powie, że takie rzeczy się zdarzają i pozwoli na starania po miesiaczce. Wszystko zależy od Twojego stanu psychiki, czy chcesz poczekać, czy nie...
 
Do góry