reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

Ja już na nogach od dwóch godzin...
Po imprezce super, takich znajomych to skarb miec. Byliśmy w domu o 2.00, jak weszliśmy to Z wstała, kręciła się godzinę i dopiero zasnęłam . Także mało było snu, ale narazie nie jest zle ( początek dnia hahaha):-D

Małż jeszcze śpi a na 9.00 do pracy!!!!Idę chłopine obudzić;-)
 
reklama
Hejka !
U nas pogodnie i słonecznie mały właśnie śpi ale jak wstanie to na spacerek idziemy.
A co do ząbków to łącze się z Wami,mianowicie my tez przechodzimy te trudne chwile,i tak mi juz szkoda tego mojego brzdąca że musi tak cierpieć.

czechow artykuł the best!
nika1710 miłej pracy,albo raczej mało pracy kochana.

A wszystkim pozostałym kobietką miłego popołudnia życzę.
 
kopciuszku dziekuje ze p ytasz :)
u nas w miare dobrze chociaz mala miala wcozraj straszne rozwolnienie i wieczorem nam 3 razy wymiotowala, nie duzo ale cos jej na zoladku stanelo chyba bo strasznie sie biedulka meczyla...apetyt tez kiepski ale na szzescie pije wiec sie nie odwodni...nie wiem czy to przez wode ( dostala w zlobku wode do picia imoze inna i jej zaszkodzilo) albo zlapala jakies cholerstwo ale dzis jest lepiej.Bylismy dzis u znajomych jutro mamy gosci wiec pewnie dopiero wieczorem napisze.

Acha zrobilismy badanie krwi ale wyniki dopiero wteorek - sroda.
 
Sel, a moze dali jej wodę, która nie była przegotowana? U nich to norma? Zapytaj o to w żłobku. W szpitalu, kiedy urodziłam młodą i poprosiłam o wodę, położna mi powiedziała, że w kranie jest taka sama, więc mam sobie sama nalać.
 
No to ja też się przywitam w ten długi weekend:-)

I od razu pytanko mam: czy Wy myjecie swoim dzieciaczkom ząbki? Czytałam, że niby się powinno... Ja na razie nie myję, ale jeśli to karygodny błąd z mojej strony, to szybciutko zacznę:blink:
 
Topoleczki mi pediatra i pani w aptece (zaprzyjaxniona) mówiła że jeszcze nie powinno sie myć zabków takim maluchom - ale pewnie tez zalezy ile taki maluch ma zebów - bo jak ja mam półtora to jeszcze nie myje ale jak niektóre mają po 8 zaboli to pewnie już by wypadało myć - zwłaszcza jak Maluchy jedza cistka itp :-)
 
reklama
Do góry