reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam i ja po świętach.
U nas udane, bo z C w domu. W wigilię był dokładnie rok jak przyjechaliśmy razem do domu ze szpitala...
Tym bardziej współczuję Justyś - zdrówka dla Smyka!!!!!!!!
Kamma dla Ciebie też tulas ze wzgl. na dziadka....

I ogólnie wszystkiego dobrego dziewczyny - zdrówka!!!!
Miłego wieczoru!!!
 
reklama
Justys oj przykro mi że w w szpitalu byliście w święta chyba coś przegapiłam :(

Kaamaa dużo zdrówka i sił dla dziadka !

I dla dzisiejszych dzieciaczków Polci i Mariki obchodzących 1 urodziny wszystkiego naj naj naj lepszego !!!
i również dla wszystkich którym wcześniej nie składałam :)
 
Paula piękne słowa! dziękuję Ci! ale na poprawę już nie ma szans..

Słuchaj jeśli macie ochotę to zapraszam do Nas my imprezka swoją drogą a JUlka z Zuźką swoją :-D

Możesz mi powiedzieć dlaczego chcesz uciekać? Co się dzieję? Po Twoich słowach zaczęłam się o CIebie martwić... Tulam MOcno!
 
Witam

U nas nocka dzisiaj fatalna, Z budziła się co godzinę , a wieczorem bolał ją brzuszek.

Teraz sobie drzema..

A my jeszcze nie mamy planów na Sylwka, zobaczymy na ostatnią chwilę ..



Wszystkiego Najlepszego dla Michasi z okazji jej 1 urodzin!!!!!
 
Witam Poświątecznie:-)

Nam też Święta szybciutko zleciały... Mały dostał kilka prezentów, ale nie aż tyle, co niektórzy;-) Na Wigilii byliśmy u teściów, wróciliśmy w pierwszy dzień Świąt po południu. Wieczorkiem wpadł do nas chrzestny Tymka z narzeczoną, a w drugi dzień Świąt byliśmy na obiedzie u mojego ojca. Tak więc też w rozjazdach, ale ja tak lubię:-)
Tymkowi górne zęby zaczęły chyba na dobre wychodzić, bo w nocy ma tak zatkany nos, że biedaczek oddychać nie może:-( A wydzieliny z noska nie da sobie odciągnąć. Psikam mu wodą morską i mucofluidem (rozrzedza wydzielinę), kropię pieluszkę Olbasem, nawilżam pokój, ale nie wiem, czy to wszystko razem wzięte ułatwia mu choć troszkę oddychanie...
A najśmieszniejsze jest to, że 23.12 wyszła mu lewa górna dwójeczka, a dzień później schowała się znowu pod opuchlizną... Dziś ją widziałam, ale może znowu zniknie:eek:?

Edyta,
gratulacje dla Julki!Tymcio też już powoli zaczyna człapać. Dzisiejszy ekord to 13 kroczków:tak::-)

Justyś,
Biedactwa jesteście...Szkoda, że tak wyszło ze Świętami u Was, ale zdrowie Małego jest najważniejsze. Odbijecie sobie w przyszłym roku i w następne lata:tak:A Wigilię jakoś obchodziliście na oddziale?Jak tam nóżka? Mnóstwo zdrówka Wam życzymy!!!


Wszystkiego najlepszego dla Poli, Michasi i Mariki
(same kobietki dziś świętują:-))!!!
 
Ostatnia edycja:
wszystkiego naj naj najlepszego dla dzieciaczków z okazji 1 urodzin,

no i mamy już po świętach, postaram się później wkleić fotkę Michała z Gwiazdorem:-)

Miłego Dnia
 
Hej!
Mały drzemię ja juz po zakupach,pranie wstawione i teraz odpoczywam:)

topoleczka wigilię spędziliśmy na oddziale w sali w 3,moja mama wpadła podzielić się opłatkiem z nami i prezent małemu przywiozła,a my potem poszliśmy tylko na korytarz z Antosiem bo tam stała choinka i tam wręczyliśmy mu prezent od nas.
Jest jeden plus tego naszego pobytu w szpitalu bo mały zaczął ładniej przesypiać nocki.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I STO LAT! DLA SOLENIZANTÓW DZISIEJSZYCH
 
Witam mamy:-)
ja się muszę pochwalic że mamy wreszcie zębową czwórcę:-D
Święta rodzinne u nas były Bartuś z prezentów zadowolony więc to najważniejsze:-)
Teraz synuś śpi w sumie to nareszcie bo od rana jeszcze nie drzemał.
Wszystkiego najlepszego dla solenizantek:-)
 
witam was kobitki. Mam pytanko gdzie zamówić super tort dla dziecka? mieszkam w gdańsku-oruni górnej. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I STO LAT DLA SOLENIZANTEK:-)
 
reklama
Do góry