reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello


Ja też życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

Nam też uda się wyrwać na trochę, szwagierka robi małą imprezkę, kameralnie ale fajne towarzystwo.Jak będzie ładna pogoda to będzie ognisko i nocny kulig.

Z Julką zostaje siostra, ale idziemy dopiero jak Ją uśpimy a to kilka domów dalej, więc jak coś to jesteśmy na miejscu.


No to do Siego Roku :-)
 
reklama
Witam przedsylwestrowo.....
Kochane życzę Wam by był to bardzo dobry rok, jeden z tych co się wspomina miło, tesknie , ze wsruszeniem i radością choć ciężko bedzie przebić wspomnienia z tego co juz mija;) spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia dla Was, waszych maluchów i Waszych rodzin, spokoju, samych radości , cudownych relacji rodzinnych i samych miłych niespodzianek oraz oczywiście wspaniałej zabawy Sylwestrowej:)
 
Witajcie Kobietki:-)

Edyta i Malwina
, integrujemy się nocnie z Wami:tak:Tymek ząbkuje, często się przebudza, strasznie płacze, nos ma tak zatkany, że oddychać nie może, Biedaczek. Brałm go na ręce i zasypiał, a przy odkładaniu wybudzał się i znów płakał...Nic nie pomaga, nawet Nurofen przeciwbólowo i nasivin soft do noska, sól morska też nie odtyka, może minimalnie. Czekamy na resztę zęboli-pewnie jeszcze 4 u góry, bo dwa nowe już mamy:-)Trzeba będzie przetrwać.

Justyś,
u nas za Chrzest Św. prosili co łaska. Daliśmy 100zł, a Chrzest mieliśmy wypasiony, bo załatwiliśmy z proboszczem kościół i mieliśmy Mszę Św. tylko dla siebie, której przewodniczył znajomy ksiądz:-)Super!:-D




Koleżanki Forumowe, życzę Wam mnóstwo sił i energii do nadążania za naszymi nadktywnymi dziećmi, cierpliwości do kochanych, le roztrzepanych i bałaganiących małżonków, czasu dla siebie i na przyjemności i wszystkiego, co najlepsze w Nowym 2011 roku!!!

Flaredance_Firework_Screensaver-31313_Z30.jpg
 
Szczęśliwego Nowego Roku kochane BB-forumowiczki:)
Nie wiem jak dla Was, ale mi wystarczy, że kolejny rok będzie równie udany jak ten, ale gdyby miał być lepszy to będę nieziemsko szczęśliwa. I tego Wam z całego serca życzę! Spełnienia marzeń i wszelkiej pomyśłności w 2011!!
 
Nowy Rok przywitajcie w szampańskim nastroju, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile. Zapomnijcie o szarej rzeczywistości i bawcie się najwspanialej jak potraficie.

Wszystkiego najlepszego!!

 
Właśnie minęła moja 1 rocznica na BB :)

Kochane, życzę Wam wszelkiej pomyślności w nowym 2011 roku, dużo radości, miłości, spełnienia marzeń
 
reklama
Hej Kobietki, jak tam po Sylwestrze? Ja przyznam, że poszłam spać po 22:tak:Tymcio ostatnio tak nieciekawie sypi, że wolłam choć trochę odespać-każda nocka jest na to dobra:-)Obudziłam się o północy, bo tak huczały petardy. Bałam się, że Mały się obudzi, ale na szczęście przespał najgorsze:-)A potem budził się średnio co godzinę...
 
Do góry