reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ivi Gratulacje, pochwal się swoją księżniczką :-)


My też o antykoncepcje nie dbamy ;-) planuje założyć wkładkę ale tylko planuje :-D
My już zapomniałysmy co to smoczki i pampersy ;-) od września puszczamy Julkę do przedszkola a tam nie tolerują takich "przyjaciół" ;-)
 
reklama
my mamy smoczek do zasypiania ( jak zaśnie i tak wypluwa) a pieluchy niestety cały czas...

A to moja księżniczka Nusia - Kingusia ;-)
 
Ivi słodka księżniczka :) Ja już się mojej doczekać nie mogę, ale jeszcze miesiąc i będzie z nami :)
Co do smoczka to już od dawna nie używamy, poszło w miarę łatwo ale to dlatego, że od zawsze był tylko do spania. A z pieluchami to masakra, synek wie gdzie ma siekać, że nocnik albo ubikacja ale mówi, że woli do pieluchy i nie przeszkadza mu nawet makra pielucha powie, że ma mokro dopiero jak się przesika. Mam nadzieję, że jak będzie teraz już ciepło to będzie intensywne odzwyczajanie.
 
Ivi prześliczna :)

a ja już za kolejne dziecko dziękuję :) jestem wykończona praca dom dzieciaki nie ogarniam czasem wszystkiego ;-)
 
Dziekuję za miłe słowa:) jesteśmy zakochani w małej, a szczególnie Tymek .. ciągle chce ją na ręce, całuje itd :tak: nawet swoim smoczkiem chce się dzielić ;)
no ja wam powiem że dwójka póki co też mi wystarczy:-D jak przy Tymku zaraz po porodzie marzyłam o drugim dziecku, tak teraz zastanawiam się nad wyborem antykoncepcji :-D:-D
 
Ivi gratuluje! śliczna ! i na pierwszy rzut oka bardzo do Tymka podobna jak się urodził..po chwili widać różnicę :))

pieluchy - pożegnaliśmy dawno temu, jednak od kilku dni Borys sika w domu w majty :baffled: nie wiem co mu się stało, tzn z reg jak się intensywnie bawi jest tak zaaferowany...że przybiega zrozpaczony, że majtki są osikane...

przedszkole IVI jakim cudem Tymek chodzi do przedszkola? Państwowe czy prywatne?

i jakim sposobem chcecie dać nasze dzieciaki 2,5latki do przedszkola ? u mnie marne-szanseee
 
IVI Kochana gratuluje serdecznie ! a Córeczka przepiekna :-)
powiedz nam jak tam drugi poród przebiegał? lepiej? gorzej?
bo jestem ciekawa wrażeń ;-)
 
Ivi Kingusia jest przecudna! :-) po cichutku zazdroszczę.

Rox u mnie są szanse jeśli będą miejsca nie ma problemu z przyjęciem, rok temu dostała się dziewczynka ze stycznia 2009 i podobno świetnie sobie radzi :tak: a we wrześniu dzieciaki będą miały 2 lata i 8mies. a to już prawie jak 3.
 
reklama
Ivi śliczna niunia, jeszcze raz gratuluję

Rox a tak to normalnie :), Zuzia juz zapisana do przedszkola , bedzie smigała od wrzesnia .

Bedze w grupie od 2,5 do 3 lat.
 
Do góry