reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie dziś na obiad były gołąbki :) ale na jutro nie mam pomysłu.

Co do wizyt u gin z partnerem, to ja wcale nie mam na to parcia. Nie uważam, żeby to była jakaś konieczność...
 
reklama
Co do wizyt u gin z partnerem, to ja wcale nie mam na to parcia. Nie uważam, żeby to była jakaś konieczność...
Ja mam tak samo, ale takie wizyty chyba urealniają facetom to, że w brzuchu jest dziecko... Ja już wiem, że w czwartek ze mną nie wejdzie na badania, ale jak dostanie foto to wystarczy.

Kurczę z tego co pamiętam to ktoś miał dziś mieć prenatalne w medicover w Warszawie, jakby coś to czekam na info ;)
 
Dziewczyny a ja mam pytanie co do tego obciążenia glukoza. Nigdy nie miałam takiego badania (a chyba lekarz mi je zleci i wolę być już doinformowana). Bo to badanie wykonują 1h po wypiciu glukozy i 2h, to jak to jest? Ciągle przez ten czas trzeba być 'na glodzie'? I 2 pytanie przez te 2h trzeba tam czekać w Labolatorium czy jak to wygląda?
Dokładnie tak ;)
A to takie spadochrony😂akurat będą na sierpień wrzesień. Kupiłam je w takim ala komisie więc są już w praniu. W ogóle kiedyś był tu poruszamy temat o ciucholandach więc ja bardzo lubię szperać w takich miejscach albo właśnie komisach😁w Krakowie jest sporo miejsc gdzie można wygrzebać super ciuszki.
Gdzie gdzie? Ja w Krakowie nie natrafilam jeszcze ba zaden godny uwagi lumpeks. Podpowiedz ciekawe miejsca ;) moze byc na prv, zeby tu nie smiecic. Ja strasznie lubie szperac w szmateksach. Najlepsze rzeczy z wyprawki mojego syna to byly właśnie używki. Jadąc do rrodziców zawsze sie wybieram do tamtejszych lumpkow na łupy :D
 
Dziewczyny a ja dziś odebrałam wyniki badań co rano robiłam i jakoś zaczynam się martwić bo nie które wyszły źle [emoji20] szczególnie cukier [emoji2356]jutro wizyta a ja jak nigdy dziś panikuj czy w wszystko ok

:D Na usprawiedliwienie prognozujących dziewczynkę można dodać, że być może zostałaś przyłapana na gorącym uczynku jak jadłaś łakocie [emoji513];) Ja paradoksalnie nie mam kłopotów z cerą ale napuchłam strasznie więc najchętniej zakryłabym wszystkie lustra w domu a i tak słyszę, że będzie chłopiec "bo nie widać po mnie ciąży"- to się teraz zastanawiam, że najwyraźniej już przed ciążą trzeba było zakrywać lustra.

A ktory u Ciebie tydzien?

też chciałam kupić ten segregator ale jest to trochę droga sprawa, dlatego póki co mam teczkę, może później kupię zwykły segregator.

A co to za cudo? Podeslesz link?
 
A mam do was jeszcze inne pytanie z serii tysiąca moich pytań [emoji16]
Używacie listeryny do płukania ust? Pytam bo jest z alkoholem, a nie znalazłam nigdzie info, że się nie powinno [emoji2368]
Jak nie bedziesz pila to śmiało [emoji1]
Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tymi pensjami.
Ja wiem, że od 34 dnia płaci zus, ale to oni przelewają pracodawcy i on następnie mi.
Czy może prosto z zusu dostajemy przelew?
30 dni pracodawca a kolejne zus przynajmniej tak mi mowila nasza kadrowa
 
Wróciłam [emoji846] głowa mnie boli chyba stres schodzi. Na Usg wszystko dobrze dzidzia na tym etapie nie ma żadnych wad genetycznych wyniki z krwi będą pod koniec tygodnia będą do mnie dzwonić. Sprzęt na najwyższym poziomie ale wymaltretowal mnie lekarz i przez brzuch i do pochwowo pięknie było wszystko widać nawet maleńkie paluszki. I uwaga na 90 % jest to....... Helenka [emoji173]. Wiem nie nastawiam się. Choć sama widziałam wargi sromowe ale różnie to może być [emoji2960]. Połówkowe mam 8.09 na 15:45
A ktory jestes tydzien, ze tak pieknie widac? Cudowne wiesci!
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie co do tego obciążenia glukoza. Nigdy nie miałam takiego badania (a chyba lekarz mi je zleci i wolę być już doinformowana). Bo to badanie wykonują 1h po wypiciu glukozy i 2h, to jak to jest? Ciągle przez ten czas trzeba być 'na glodzie'? I 2 pytanie przez te 2h trzeba tam czekać w Labolatorium czy jak to wygląda?
U nas sa 3 proby po 1 h po 2 h i po 3 h, caly czas czeka się pod lab.oczywiscie na czczo.
 
Do góry