reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta Święta już tuż tuż

ja nie wiem co mam kupić Ł. z nim to ja mam zawsze problem ...
ciesze się, ze podoba Wam się ten wątek.

Ja może kupię te kulki co mówicie na pewno Nikodemciowi się spodobaja
 
reklama
polusia super zdolna masz rodzinke!!piekna szopka!!do pozazdroszczenia!u nas wszyscy maja dwie lewe rece do takich rzeczy...
kochana a myślisz że ja to jakie mam ? ... też lewe ale za to ja szaleję w kuchni :)
a Julka z tatą z nożyczkami i klejem :)
z tą szopką to nawet sobie kolędowała bo była u dziadków i zebrała sobie niezłą sumkę :)
 
Marciaa jeszcze raz super pomysł! Dziękujemy!

A u mnie świeta od kilku lat odbywają sie u nas w mieszkaniu. Spedzamy je razem- moi teściowie, szwagierka, moi rodzice no i my. W ubiegłym roku było cudnie, bo kupiliśmy koledy na karaoke i śpiewy były na calego. Ostatnio oglądałam i pękałam ze śmiechu, bo mój M który to nagrywał kamerą nie był świadomy że nagrywa i śpiewał ile sie da niekontrolujac wydawanych przez siebie dźwieków, wiec wyobrażacie sobie efekt hehe.
No a u mnie znakiem że zbliżają sie świeta jest wykonywanie róznych ozdob, a że ja co roku wymyślam cos nowego to byly już: choinki makaronowe sprayowane złotem, choinki z różnobarwnych piór, haftowane bombki styropianowe, a w ubiegłym roku szydełkowe ozdoby. Boję się, ze ten rok bedzie kiepski, bo czasu jak na lekarstwo, ale może coś dłubnę. Wiecie ja uwielbiam handmade, no i mam do tego cierpliwość.
No a choinka musi byc kolorowa. My mamy sztuczną, bo praktyczniej. A żywa jedline zawsze gdzieś w mieszkaniu umieszczam aby był zapaszek.

Oj mogłabym pisać i pisać...
 
mam taka kierownice z vtech, calkiem fajna, ale poki co to raczej maly w nia stuka niz bawi sie jej funkcjami. jezu ale co to za cena?! ja swoja kupilam za 20$. normalnie u nas w polsce to straszne zdzierstwo na zabawkach, w usa wszystko co najmniej polowe tansze
 
reklama
Do góry