reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

reklama
Czesc dziewczyny, ja rodzilam w Policach w pazdzierniku. Super zaplecze dla wczesniakow, super lekarze. Gorzej z pielegniarkami na neonatologii - nie bylo np. kangurowania i podaczas prawie miesiecznego pobytu tam (ze wzgledu na corki - swoja droga bardzo wazne - nie wyrzucaja matki do domuj jak na Pomorzanach, tylko czeka na dziecko!!) przystawiane do cyca dziewczyny byly tylko 3 razy... Mozna sobie wyobrazic jaka walka o pokarm byla pozniej na połogu i dalej w domu..
 
Potwierdzam - warto skorzystać z tego badania. Jak Hania się urodziła to też była taka akcja - byłyśmy oczywiście.
 
cześć dziewczyny! jestem na finiszu i przyznam sie szczerze ze coraz wiekszy odczuwam niepokoj, boje sie porodu i tego co bedzie po nim, czy dam rade itp. dalej zastanawiam sie nad szpitalem - beda to raczej police. najgorszy jest bol plecow w łopatce (trudnosci z siedzeniem, lezeniem) i ta ociezalosc masakra no ale głowa do góry jakoś to będzie :)
 
reklama
hej mamusie :-) co dobrego u Was? Ja rooooosnę tak samo jak i moja dzidzia ;-) hehehe, ale źle nie jest bo na chwilę obecną mam 3 kg na plus. I fajnie. Z Zuzią jak chodziłam w ciąży to przybyło łącznie tylko 7 :-D a po cesarce ważyłam 10 kg mniej :-p może teraz będzie podobnie... 8 czerwca mamy usg połówkowe, potwierdzi się czy będzie druga córeczka, o zdrowie malca się nie martwię bo bardzo wierzę że jest znakomicie:tak:

Dziewczyny a na te usg dzidzi po urodzeniu to ja mam już malucha zarejestrować? :szok: przecież to tylko do końca listopada, ja rodzę w październiku, więc możliwe że zbraknie już miejsca a kalendarzu na moje dzidzi gdy dopiero wtedy będę chciała zapisać... Z Zuzią nie byłam na takim badaniu, jakoś tak wyszło, bo walczyłam z zapaleniem piersi itd...
Ale teraz chętnie bym poszła.


Karolinaaaa powodzenia na porodówce :-)

LilithGoth witaj :-) jak przechodzisz ciążę?
 
Do góry