reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witam!! Moja praca polega na skladaniu aparatow sluchowych ale teraz z powodu roznych substancji latajacych w powietrzu w pracy jestem juz na zwolnieniu i musze przyznac ze strasznie sie rozleniwilam nic mi sie nie chce i na nic nie mam ochoty:-)
 
hej dziewczyny;-)
Ja studiowałam 3 lata w Szcz w sierpniu tego roku dosłownie 3 tyg przed porodem sie przeprowadziłam do Byd:sorry2:mam super wspomnienia ze Szcz tam poznałam mojego Andrzeja i teraz mamy synka:-Dchciałabym za dwa lata wrócic do szcz zobaczymy jak bedzie:sorry2:i tak pozwoliłam sobie z sentymentu napisac na waszym watku:sorry2::-p:-D
Pozdrawiam gorąco
 
Hej Dziewczynki;
Ja jestem z wioski Bezrzecze - I część należy do Szczecina a II częśc do gminy Dobra. Obecnie zaczęłam 12 tydzień ciąży i z niecierpliwością czekam na moją upragnioną Dziecinę :-)
Termin mam na 12 czerwca. Poza tym mam 25 lat i półtora roku skończyłam politologię - kiedyś była to moja paasja - dzisiaj niekoniecznie...
Mieszkam sobie z moim przyszłym mężem, jego córką z I małżeństwa i z dwoma psami. pracuję w rodzinnej firmie mojego lubego - więc niezlego maam szefa ;-)
Kiedyś pracowałam w Urzędzie Wojewódzkim - nie bardzo mi to odpowiadało....
Buziaki
 
Witajcie. Ale mamy dziś pogodę, brrrrryyyyyyyy, wcale mi się nie podoba:no:. W końcu usiadłam sobie i mogę odpocząć.
JoannA25 ja na wiosnę będę się przeprowadzała do Mierzyna. To jest koło szczecina ale należy do gminy Dobra.
Pozdrawiam wszystkich.
 
camela80;
przezziębiłaś się? już oki? jak się leczyliście? pogoda faktycznie nie sprzyja zdrowiu. Ja cały czas siedziałam w domu i dzisiaj się ,, wypuściłam'' aby coś sobie kupić i poprawić humor :-) tak też się stało.... ;-)
cudelf;
suuuuper - będziemy sąsiadkami :-) do Mierzyna jest parę kroków - często chodzimy na spacery z naszymi psiakami m.in w tamte okolice :-) fajnie się tutaj mieszka :-)
 
reklama
cudelf;
suuuuper - będziemy sąsiadkami :-) do Mierzyna jest parę kroków - często chodzimy na spacery z naszymi psiakami m.in w tamte okolice :-) fajnie się tutaj mieszka :-)

Właśnie sprawdzałam na mapie to tak za blisko to nie jest ale daleko też nie. A jakie macie psy? My też planujemy jakiegoś sprawić sobie do nowego domku ale jak już będziemy na Mierzynie.
 
Do góry