reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Jutro o 18 na boisku Sp48 jest mecz 6 latków:) są już 4 chętny dzieciaki .. ryba dawaj filipa:) a trójka młodszych pójdzie na plac zabaw lub ze swoja piłką:)

tel do mnie 692 434 454 - Polina
 
reklama
hejka:)

no ja wczoraj byłam u bratowej na gumieńcach,troszkę opaliłam sie,dzieci wylatały się:) wróciliśmy wieczorkiem.miło spędziłam czas:)
 
A ja wczoraj wybrałam sie na popołudniowy spacerek z moimi dwiema kuzynkami + oczywiście nasze dzieciaczki, nad jeziorko słoneczne. Maluchy polatały a my miałyśmy czas na wspominanie starych dobrych czasów z lat szkoły średniej itp. Było miło. zaplanowałyśmy na dziś wypad do Ogródka Jordanowskiego (z nadzieją, że pogoda będzie taka jak wczoraj) i niestety plany runęły przez to co dziś mamy za oknami :( Po południu zaś, gdy mąż z pracy wróci, wybieram sie na zakupy, muszę dla mojego synka kupić butki na taką pogodę jaka jest dziś, bo stópki juz urosły i adidaski jakie miał wcześniej zrobiły sie za małe. To niesamowite jak te dzieci rosną. Rozglądam sie już za kurteczkami na jesień, ale jakoś nie widzę nic konkretnego, odpowiedniego do tej pory roku (ocieplane np.polarem, nieprzemakalne itp.) MOże Wy dziewczyny też rozglądacie sie za czymś takim? jakby któraś trafiła na takie kurteczki prosze dajcie mi znać....bardzo mi zależy.
 
fajne te z tchibo są kurtaski, ja z H&m kupiłam przeciwdeszczową używaną na allegro za 35zł chyba żółtą, bardzo fajna, na jesień mam też cienki płaszczyk z zary również używany kupiony okazyjnie.
 
Witajcie mamusie! Jestem Listopadówką 2010.

Jestem instruktorem Polskiej Szkoły Masażu Shantala. Uczę rodziców jak masować swoje dzieciątka.
Nie wiem czy słyszałyście już o tej formie dotyku i bliskości z dzieckiem. Zapraszam do poczytania na temat korzyści takiego masażu: Masaż Shantala dla dzieci - Polska Szkoła Masażu Shantala . Prowadzę warsztaty indywidulane i grupowe na terenie Stargardu i Szczecina. Zapraszam!
Więcej informacji: shantala.stargard@gmail.com
 
Fajne te kurteczki dziewczyny :) dziękuję bardzo za pomoc,ta z C&A spodobała mi sie bardzo, wygląda na naprawdę solidną i ciepłą :) a ja kupiłam swojemu w ZARA KIDS. Poświęciłam trochę czasu, pobiegałam po naszych Galeriach i dostalam to co chciałam :) a mały w niej wygląda rewelacyjnie :):) Jednego dnia kupiłam małemu cały "zestaw" na jesień, buty, kurtka, sweterek, czapka, rajstopki i kilka par skarpet, jednym słowem, jesień możemy witać !! :-):-):-)
 
hejka:)

zaglądałam ale nie miałam czasu napisać.u nas oki Damian dziś był godzinkę w przedszkolu-jako,że teraz przez trzy dni ma po 1 godz zajęcia integracyjne.Podobało mu się ,Jutro też idziemy,ale w czasie jak tam będzie polecę na kadłubka złożyć papiery.a później do bratowej na ogródek poopalać się:) no już nie długo początek roku,masakra.Chociaż porządnie i na spokojnie chatę wysprzątam hehe.
 
reklama
ewon moje mieszkanie też błaga o solidne wysprzątanie. Juz nie pamiętam kiedy poświęciłam sie temu w 100% i bylo wszystko na tip top zrobione. a od dłuższego czasu wygląda to tak, że lece tylko z grubsza :-Da zakamarki pozostawiam bo szkoda mi na nie czasu hahaha. Poza tym przy dziecku niestety ale za wiele sie nie zrobi :-( a niestety mojego dziecka nie ma kto zabrac "gdzieś" po to abym ja mogła posprzątac na spokojnie:-:)-( NO TO SOBIE PONARZEKAŁAM :-D:-D
A tak poza tym to u nas jakoś czas biegnie, mały moj śmiga że ledwo za nim nadążam, broi na potęgę, ostatnio z lodówki wyciągną ketchum i wtarł go sobie we włosy:-D:-D myślałam, że padne ze śmiechu. Nie wiedziałam co mam najpierw czyścić, dziecko czy lodówkę i szafki :-D
 
Do góry