reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
Cześć dziewczyny!W przyszłym tygodniu wybieramy sie na pierwsze szczepienie,mam oczywiście dylemat co do wyboru szczepionek(chodzi oczywiście o strone materialną :(),chciałabym zaoszcędzić mojej córeczce bólu i cierpienia ale niestety nasza sytuacja chyba nie bardzo nam pozwala na wybranie skojażonych szczepionek,pracuje tylko mąż a małą musze karmić mlekiem modyfikowanym i to tym droższym bo miała problemy z trawieniem.Martwiłam sie że musimy dać jej bezpłatne szczepionki ale widze że niekoniecznie musi to żle znosić.Po przeczytaniu waszych postów troche mi lepiej.Pozdrawiamy!!
 
Ostatnio podawałyście ceny szczepionek skojarzonych i wychodziło dość drogo, więc odpowiednio zaopatrzona poszłam do apteki. Ale za Infanrix IPV Hib zapłaciłam niecałe 100zł. Nie było aż tak źle. ;)
 
reklama
byliśmy dzis na kolejnym szczepieniu, Maja zniosła to bardzo dzielnie, tylko zapłakała przy ukłuciach, a potem przy ubieraniu to sięnawet smiała, czeka nas jeszcze jedno szczepienie w połowie maja i potem to juz dopiero jak skończy roczek

 
Do góry