reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

A jeśli to nie jest tajemnica do jakiego lekarza chodzisz na wizyty? Chcę zmienić ginekologa na takiego, który pracuje w miejskim i ewentualnie wykona mi 4cc lub pokieruje jakoś abym trafiła w w dobre ręce
Skórczewski nadal pracuje tutaj chociaż ja na niego nie trafiłam na prenatalnych.
A ja mam lekarkę, która nie pracuje w żadnym szpitalu...przyjmuje w małej miejscowosci na NFZ i w gabinecie prywatnym.
 
reklama
Dziewczyny co jest konieczne do zabrania do porodu w szpitalu Miejskim? Czy bierzecie dwie torby? Jedna na porodówkę druga na salę ? Co się dzieje z walizka podczas porodu ? Jest koło nas ?
 
Dziewczyny co jest konieczne do zabrania do porodu w szpitalu Miejskim? Czy bierzecie dwie torby? Jedna na porodówkę druga na salę ? Co się dzieje z walizka podczas porodu ? Jest koło nas ?
Widziałam listę na stronie szpitala. Jak wejdziesz w zakładkę oddziały i wybierzesz później położniczy to gdzieś tam na dole strony jest [emoji846]
A co do walizek to ja już nie pamiętam jak te kilkanaście lat temu było...
 
Dziewczyny co jest konieczne do zabrania do porodu w szpitalu Miejskim? Czy bierzecie dwie torby? Jedna na porodówkę druga na salę ? Co się dzieje z walizka podczas porodu ? Jest koło nas ?
Hej, wszystko co zabierzesz ze sobą trafi również z Tobą na porodówkę, potem przewioza Ciebie i walizki na salę :) Także w każdym momencie możesz coś sięgnąć z bagażu, jeśli jest taka potrzeba.
Dla bobasa koniecznie pampersy i ubranka, kiedyś podobno dawal szpital, ale obecnie wymagane są swoje.
 
A skąd masz taką informację?
Na stronie nie ma...
Byłoby kiepsko... A co do prenatalnych to najlepiej przedzwonić do nich. Zawsze lepiej z pierwszej ręki się dowiadywać.
Podobno szpital miejski nie przyjmuje na planowane cc ani porody sn.
Czy orientuje się ktoś jak to wygląda z badaniami prenatalnymi?
Jeśli by faktycznie tak było, że w grudniu miejski nie przyjmowałby to pozostaje jeszcze dla nas Szpital Biziela - również 3 stopień referencyjnosci więc my z cukrzycą możemy tam rodzić.
O matko masakra to gdzie mamy rodzic z cukrzyca
 
A skąd masz taką informację?
Na stronie nie ma...
Byłoby kiepsko... A co do prenatalnych to najlepiej przedzwonić do nich. Zawsze lepiej z pierwszej ręki się dowiadywać.
Jeśli by faktycznie tak było, że w grudniu miejski nie przyjmowałby to pozostaje jeszcze dla nas Szpital Biziela - również 3 stopień referencyjnosci więc my z cukrzycą możemy tam rodzić.
Na grupie na Facebooku "gdzie rodzic w bydgoszczy " jest post potwierdzony przez odesłana dziewczynę z umówionej cc
 
reklama
A skąd masz taką informację?
Na stronie nie ma...
Byłoby kiepsko... A co do prenatalnych to najlepiej przedzwonić do nich. Zawsze lepiej z pierwszej ręki się dowiadywać.
Jeśli by faktycznie tak było, że w grudniu miejski nie przyjmowałby to pozostaje jeszcze dla nas Szpital Biziela - również 3 stopień referencyjnosci więc my z cukrzycą możemy tam rodzić.
A co jeżeli w Bizielu nie będzie miejsca i nas nie przyjmą ? Masakra już chodzę nerwowa
 
Do góry