reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

Ja byłam dosyć dawno u neurologa dziecięcego w lux medzie w Łodzi. Pani doktor była sympatyczna i o wszystko mogłam wypytać. Więc może warto spróbować pójść prywatnie. Napewno musi byc to neurolog dziecięcy i jeśli faktycznie jest cos nie tak to trzeba jak najszybciej zacząć rehabilitacje. I najwazniejsze pytaj o wszystko lekarzy. Muszą udzielic informacji. Trzymam kciuki za malenstwo:-)
 
reklama
Moja córeczka leczy się w poradni chorób zakażnych przy szpitalu Biegańskiego. Do tej pory leczyła się na grzybice układu pokarmowego, teraz na salmonelle!!! Czy wiecie coś jak jest na oddziale? Jaka opieka na oddziałach szpitalnych?
 

Załączniki

  • $RJEYZ3A.JPG
    $RJEYZ3A.JPG
    56,2 KB · Wyświetleń: 110
  • $RZOIUA0.JPG
    $RZOIUA0.JPG
    54,4 KB · Wyświetleń: 118
Witam leczę dzieci już 4 lata u dr Gromadzkiej i mogę z czystym sumieniem powiedziec że jest lekarzem z powiłania .Wiele razy uratowała ich przed pobytem w szpitalu i nigdy nie odmówiła pomocy.Jest świetna i ma podejście do dzieci i rodziców.Poprostu godna zaufania a to tez się liczy bo przeciez NASZE DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE :tak:
 
Nie znam poradni przyszpitalnej, ale mój syn leżał na Oddziale Zakaźnym w szpitalu Biegańskiego. Biorąc pod uwagę okoliczności jego przyjęcia i to w jakim był stanie mogę powiedzieć, że było OK. Olo leżał tam ponad dwa tygodnie. Był cały czas ze mną albo z mężem. Mieliśmy normalne łóżko do spania a Olek swoje łóżeczko. Mieliśmy osobny pokój, bardzo maleńki, ale w sumie synek czuł się tam dobrze (miał niespełna dwa lata) i sami do tej pory nie wiemy jak udało się nam wytrzymać tyle czasu w takich warunkach. Oddział jakiś rewelacyjny nie jest, ale personel miły, pielęgniarki mają podejście do dzieci a lekarze jak to lekarze, jedni bardziej rozmowni inni mniej.
Nie wiem co konkretnie chcesz wiedzieć o oddziale. Olo leżał na tym zakaźnym na dole o nim wiem najwięcej o innych nie czuję się na siłach wypowiadać.
 
Witam :-)
Ja dziś miałam pierwszą wizyte w domu pani dr. Baranowskiej po wyjściu ze szpitala, narazie wydaje się spoko, bo tej drugiem to jeszcze nie znam :-(.
Pozdrawiam
 
Witam mam pytanie czy ktos wie gdzie teraz bedzie pracowala dr Gromadzka bo odeszla z bazarowej.Prosze o podanie adresu nowej pracy Pani Doktor bardzo mi na tym zalezy:-:)no:
 
Doktor Gromadzka przyjmuje od wczoraj w przychodni Ka-Med w Aleksandrowie Łódzkim ul. Wojska Polskiego 69.
Jest tam codziennie: poniedziałek, czwartek, piątek po południu, wtorek i środę rano.Telefon do przychodni: 042/7121681
 
Ja też sie nastawiłam, że zapisze dziecko do dr Gramadzkiej. I ze smutkiem przyjęłam do wiadomości, że odeszła z Bazarowej (tyle dobrego o niej słyszałam).
A co wiecie o dr Baranowskiej bo właśnie była u mnie na wizycie domowej ale trudno mi ocenic jaka jest.
 
reklama
Doktor Gromadzka przyjmuje od wczoraj w przychodni Ka-Med w Aleksandrowie Łódzkim ul. Wojska Polskiego 69.
Jest tam codziennie: poniedziałek, czwartek, piątek po południu, wtorek i środę rano.Telefon do przychodni: 042/7121681
Potwierdzam. Mamy od niej sporo recept teraz.
Tak swoją drogą... To dobry pediatra?
 
Do góry