reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

ello

ja tez musze sie przyznac do tego ze dawno mnie tu nie bylo ale wczesniej bylam w Polsce a teraz mam siostrez synem u siebie.
Witam nowe mamusie i obiecuje ze bvede pisywala tutaj bo cos watek podupada

Laura ma 4 zabki i zaczyna stawiac pierwsze kroczki dzis udalo jej sie postawic 5 kroczkow :)
 
reklama
Oj jak wam fajnie, ze sobie tak czesto jezdzicie do PL. Ja pojade pod koniec czerwca tylko na kilka dni, ale coz tak to bywa.
Blond to corcia jeszcze trzeciego jezyka sie uczy i jak jej idzie? A dobrze juz mowi? Jezeli tak to lepiej po niemiecku czy polsku?
Anka no to teraz Ci sie zacznie bieganie, jak mala zaczyna chodzic:szok::tak:
My bylismy w niedziele na pikniku rodzinnym mlodych polkich mam mieszkajacych w HH, bylo super:tak:
 
Czesc Kobitki,
witam Nowe :-)
wreszcie sie troche ozywilo, no sama do siebie pisac nie bede:no:

ja tez jede do Polski w przyszlym tygodniu, mamy znowu wesele, tym razem mojego kuzyna i zostaniemy tydzien po

a ja wczoraj znalazlam szkole polskiego dla mojego Maxia- zaczyna od wrzesnia, strasza pani profesor z uniwersytetu prowadzi to za darmo w jeden w podstawowek, bylismy wczoraj na lekcji, Maxiowi sie podobalo, strasznie sie ciesze, bo nauczy sie nie tylko mowic, ale tez pisac i czytac, juz myslalam, ze nic u nas nie ma, a tu prosze:-)
 
Dobry wieczor, u nas caly czas upaly!
Pscola, fajnie z ta polska szkola:tak: u nas tez sa jakies, tylko jeszcze nie wiem dokladnie gdzie, ale my mamy jeszcze czas:tak::-) Rozhulalas sie kobito na calego:) Tylko po weselach jezdzisz:tak:;-) Ja tez mam wesele za 3 tygodnie w PL u mojego brata,ale sie wyszaleje za wszystkie czasy:tak::-D:-D
 
Aga zacznie sie az sie boje hehehe fajne takie spotkanka a co robiliscie to byl jais festyn czy co?
Pscola my jedziemy na wesele na 5 lipca wiec tez zabaluje jeszcze nie wiem w co sie ubrac ale mam nadzieje ez cos wymysle jeszcze mama czas

My dzis bylismy na spacerze dwa dni wczesniej Laura goraczkowala miala 39.2st nie wiem z czego myslalam ze to trzydniowka ale wysypki nie bylo wiec nicic z tezy:-)
 
Anka to byl typowy piknik z grillem, piwkiem, zabawa, grami itd:tak: Bylo cudownie, bo spotkalismy sie w licznym gronie wraz z mezami, ktorzy nie omieszkali zagrac w pilke nozna:tak::tak::-)
 
Ano pewnie, ze sie wybierzemy:tak: a wczesniej spotkamy sie z dziewczynami tylko w "babskim gronie" i to juz za tydzien:tak: Bez dzieci, tylko my i relax:tak::-D

U nas dzis strasznie duszno, ja zaczynam powoli przygotowywac sie do testu z teorii, a tak mi sie nie chce:baffled:
 
Aga no to powodzenie:rofl2: milej nauki i oby Ci latwo wchodzilo do glowy i zebys zdala za 1 podejsciem:tak:

Dzis tak szalalam ze sprztaniem ze drzemke popoludniowa zaliczylam.Szok a Laura zasnela podczas deserku:rofl2:
 
reklama
Hej Kobietki!

I nas tu dawno nie bylo :szok:...choc przyznam ze czytalam od czasu do czasu "nasz watek " tyle ze jakos lenistwo wzielo gore i zameldowac jakos sie nie chcialo :zawstydzona/y::-D

Mala rosnie jak na drozdzach, ma juz 12 zabkow i dwa nowe nam sie szykuja :no::-D:baffled::laugh2:zwariowac czasem idzie wiec z humorami naszej panny...namecza sie swoja droga te nasze biedactwa z zabkami:szok:
udalo mnie sie po wielu probach i trudach odzwyczaic ja od piersi, choc jak widzi u mnie wiekszy dekolt to zaraz palecm pokazuje i wola "am am am am"

Aga powodzenia na egazminach- nie boj nie taki diabel straszny - nie sa trudne te egzaminy:-)


Anka ta Twoja Laurka przesliczna dziewczyna -oj teraz ci sie zacznie jak chodzic bedzie :-D

no nic , nie bede przynudzac ...:-D:-D:-D

pozdrawiam Was goraco;-)
i przyjemnej niedzieli zycze!!!

 
Do góry