reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

A co do ruchów to ja już teraz niekiedy czuje bulgotanie w brzuchu,chociaż wiem,że to pewnie po prostu mi bulgocze to jednak czasem sobie wkrecam...mimo,że mam świadomość,że to jeszcze niemożliwe:) ale wiecie jak działa podświadomość
 
reklama
Cześć kochane mam nadzieje ze już zdrówko dopisuje [emoji8] cieszę się ze macie się dobrze nasze brzuchatki :) @Magda.Lena87 same dobre wieści oby więcej tych bulgotan i kopniaczkow[emoji8] @oliwcia mała cudna , ale ten czas leci szok .....u nas dobrze malutka tez rośnie jak na drożdżach mój nie śpiący dzieciaczek


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1511558912-e9977501d060196b-aaaaaa.jpeg
sesja domowa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda Lena my bedziemy szczepic (bedziemy bo wszyscy w domu musza byc zdrowi i Zosia tez) tymi na nfz z tym ze kazda z szczepionek osobno.

za takiego skarba co mi dzis tak w kosc daje moge sobie w brzuch zastrzyki dawac nawet 2xdziennie :)

Tak na poważnie Zosia daje mi w kosc juz trzeci dzienn.

Oliwcia ja tez chce jeszcze jedna :)

Karolina mala slicznotka, jaksie ladnie smieje

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju jak wam już zazdroszczę rozpakowania. Niby 3mce mi zostały i to takie najpiękniejsze a zarazem najbardziej męczące. Najważniejsze żeby dzidzie były zdrowe reszta się nie liczy [emoji4]

Ja mam chyba hemoroidka tak mnie coś dupsko dziwnie boli. Oby się tylko nie rozkulalo bo to mega bolesna przypadłość.

Zdjęcie super. Malutka już nie taka malutka i przesłodka i jedna i druga [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nikusia ciaza to tez piekny czas, juz nie dlugo.
Na kolegow kup sobie procto gliwenol,, pomagaja tez kostki lodu zawiniete w papierek



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzisiaj byłam u lekarza. Na początku się trochę wystraszylam,bo małe spało i nie ruszalo się..ale zaraz jak zobaczyłam serduszko to się uspokoilam. Ten strach jest nie do opisania, wiem,że mnie rozumiecie. Ogólnie wszystko super, małe ma 8cm:)

Postanowiłam,że zacznę ćwiczyć,bo przez pierwszy trymestr straciłam kondycję. Nie wiem tylko czy zapisać się na jakies ćwiczenia dla kobiet w ciąży czy ćwiczyć w domu.

Ni_kusia zazdroszczę Ci,że tak niewiele już zostało:)
 
reklama
Oliwcia pytałam, powiedział,że teraz już w drugim trymestrze mogę. Oczywiście nie będę przesadzać,bo sama się boję,ale trochę ruchu na pewno nie zaszkodzi po takim "zasiedzeniu":)
 
Do góry