reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Jadziu trzymam kciuki. Pilnuj rozmiaru pęcherzyków do inseminacji
No kochana pewnie inseminacja będzie na tych trzech wiec do niedzieli będą miały 22mm myślę ze optymalnie tylko nie wiem co z tym ovitrelle ile to może leżeć poza lodówka

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Jadzia ja uważam że poprostu okres przyspieszył mi się z stresu, a miałam ciężki miesiąc. Nie mam zamiaru snuć złych bajek. Wierzę, że jak przy pierwszym dziecku zaszłam bez problemu to tak samo będzie przy drugim. Jak nie, to martwić się będę potem. Pożyjemy zobaczymy :)
Uwierz że mam taka sama nadzieję!! Dwójka wpadła bez problemu to czemu trzecie miałoby nie wpaść [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] nogi do góry testy owu i do roboty musi w końcu wyjść [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No kochana pewnie inseminacja będzie na tych trzech wiec do niedzieli będą miały 22mm myślę ze optymalnie tylko nie wiem co z tym ovitrelle ile to może leżeć poza lodówka

" kto nie walczy ten nie niańczy "
22 mm to już luks. Ovitrelle koniecznie w lodówce. Nie wyjmuj bez potrzeby
 
Jadzia trzymam kciuki... pęcherzyki dobrze się spisuja[emoji9]
Mnie niestety chyba grypsko rozkłada [emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadzia trzymam kciuki... pęcherzyki dobrze się spisuja[emoji9]
Mnie niestety chyba grypsko rozkłada [emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziękuję skarbie walcze jak mogę jak tylko dojadę do pracy będę próbowała wydebic wolne na jutro może mi się uda a jak Noe to chociaż przepustke

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Nie dziękuję skarbie walcze jak mogę jak tylko dojadę do pracy będę próbowała wydebic wolne na jutro może mi się uda a jak Noe to chociaż przepustke

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadzia zawsze możesz wziąść jutro urlop na żądanie[emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jadzia zawsze możesz wziąść jutro urlop na żądanie[emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie w tej zasranej firmie kochana tutaj żeby wziąć urlop na zadanie musisz to zgłosić na gore jak góra wyrazi zgodę to masz wolne ale oczywiście nie wyrazi wiec podejde do brygadzistki po prostu i tak za bardzo nie ma roboty wiec powinna mnie puścić no ale zobaczymy co się okaże k
Trudno najwyżej poszukam w aptekach tej torby termicznej i tyle bo nic innego nie wymyślę


Kochana czosnek na kanapkę i olej sezamowy na stopy powinno pomoc ma przeziębienie : -)


U mnie wieje strasznie

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Do góry