reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Nie w tej zasranej firmie kochana tutaj żeby wziąć urlop na zadanie musisz to zgłosić na gore jak góra wyrazi zgodę to masz wolne ale oczywiście nie wyrazi wiec podejde do brygadzistki po prostu i tak za bardzo nie ma roboty wiec powinna mnie puścić no ale zobaczymy co się okaże k
Trudno najwyżej poszukam w aptekach tej torby termicznej i tyle bo nic innego nie wymyślę


Kochana czosnek na kanapkę i olej sezamowy na stopy powinno pomoc ma przeziębienie : -)


U mnie wieje strasznie

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Czosnek dopiero wieczorem hehe bo w pracy by mnie przegonił [emoji6] a z olejem sezamowym spróbuje[emoji9]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czosnek dopiero wieczorem hehe bo w pracy by mnie przegonił [emoji6] a z olejem sezamowym spróbuje[emoji9]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe no co prawda to prawda
U mnie tak wieje ze masakra głowę chce urwać no noc robię sobie kanapki do pracy i lece na 12h miłego dnia dziewczynki

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Witam dziewczyny[emoji5] ja wczoraj przyszłam do domu i od razu do łóżka bo grypsko mnie dopadło... mam 2 dni na 'dojście do siebie ' [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
O kurcze kochana bardzo Ci wspolczuje ja już tez wstalam bo spalam nie na tym boku co trzeba i mnie żołądek rozbolal: -/ wiec zaraz wypije kawke i się pewno nie chwilkę jeszcze pomoże co by skorzystać z wolnego: -)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
O kurcze kochana bardzo Ci wspolczuje ja już tez wstalam bo spalam nie na tym boku co trzeba i mnie żołądek rozbolal: -/ wiec zaraz wypije kawke i się pewno nie chwilkę jeszcze pomoże co by skorzystać z wolnego: -)

" kto nie walczy ten nie niańczy "
A Ty Jadziu jak się czujesz przed jutrem... napewno podekscytowana[emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry