reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Trzymam kciuki za Ciebie Jadziu. Pilnuj tych pęcherzyków jutro. Nie daj się jeśli będą zbyt małe. Lepiej dzień poczekać
 
reklama
Dzięki dziewczynki za kciuki. Wiecie co jak się jutro będę tak podle czuła jak dzisiaj to pójdę znowu na chorobowe. Pieron wie od czego nic zjeść nie mogę bo mnie mdli kawy też nie nie wiem czy to stres i nerwy czy coś znowu z zoladkiem nie halo sama nie wiem. Jak mi nic nie przejdzie to się nawet nie będę zastanawiać . Jeszcze jeden tydzień żeby te nocki mnie ominęły i wrócę na pierwszą zmianę ale to zobaczę jeszcze jutro jak wstanę rano co się będzie działo

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Jestem już po pięknie podal 15mln plemników ponagniatal ten jeden ocalały pęcherzyk i czekamy za 15dni krew

" kto nie walczy ten nie niańczy "

No i pecherzyk pękł czułam to wyraźnie pojawił się śluz plodny przejrzysty rozciagliwy i do tego uplawy kawowe i niemilosierny ból brzucha takie wbijanie igieł albo skrecanie jak w pierwszy dzień okresu masakra jakaś więc jestem pewna że doszło do pęknięcia:-) ale nie liczę na cud niech się dzieje co chce czekam na wizytę w czerwcu u specjalisty

" kto nie walczy ten nie niańczy "

Hej dziewczynki jak tam początek dnia?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to trzymam.mocno kciuki a gdzie reszta dziewczyn? Coś ostatnio cicho się tu zrobilo

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Już po wizycie. Wszystkie badania wyszły prawidłowo. Są dwa pecherzyki po 12 mm na prawym. Zobaczymy co dalej. Jeszcze trochę do środka cyklu.
 
reklama
Do góry