reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Hejka wieczorem!!!

Anitka i jak kolorek??pochwal sie:tak::tak::tak:
Madzik o kurcze:szok::szok::szok::szok:moze idz do lekarza jak ci nogi spuchły:eek::eek::eek:
a gdzie Beti??

ja pierdziu:rofl2::rofl2: trzymam wlasnie farbe na wlosach a łazienka wyglada jakby kogoś zarznęli:laugh2::rofl2::rofl2: wszystko sie okaże za pol godzinki..prosze trzymac kciuki zeby nie wyszly pomaranczowe hehe:baffled:
 
reklama
czesc dziewczyny mam do was pytanie czy ktoras chodzila na rehabilitacje do dr lesniak ze swoim malenstwem, bo wlasnie dostalam skierowanie.moja 3 miesczna coreczka nie podnosi glowki.:-(
 
Witam wieczorkiem:tak:
Madzia, fajnie, że jednak udalo Ci sie coś kupić. Mój też ostro drobi jak przeglądam ubrania i inne pierdołki ;-)
Crunch, super że dzieciaczki zdrowe i spacerujecie! To Wy tacy upierdliwi sąsiedzi jesteście?:-D
Madzik, ale Ci Zosia odpowiedziała:-D Kurcze, co za idiota jechał na tym rowerze:szok:Współczuję bardzo...
Anita, napięcie rośnie :-D
 
Witam wieczorkiem:tak:

Anita, napięcie rośnie :-D

hmmmmmmmm, troche zle opisali ta farbe bo czern to to nie jest szczegolnie na odrostach..na odrostach czerwony a na dlugosci pewnie bedzie poblask czerwieni tylko bo sa czarne poki co bo mokre..
moglam najpierw zafarbowac odrosty na ten braz co zwykle a potem na drugi dzien calosc na ten
jutro zobacze jak to do slonca wyjdzie..
 
Cześć dziewczynki

Ja tylko na chwilkę a my znowu z Adikiem siedzimy w domu na opiece :wściekła/y: Adik ma straszną biegunkę i gorączkę do tego :wściekła/y:do piątki jestem na zwolnieniu mam nadzieję że mu to już przejdzie w piatek żebyśmy mogli normalnie świętować:-(

Crunch no ładnie co Wy tam wyprawiacie w tym domu że sąsiadka musi sobie bidula ściany wyciszać ;-):-):-):-):laugh2:

Madzik współczuję co to za wariat na tym rowerze jechał w głowie się nie mieści :angry::crazy:
tekst Zosi bomba :tak:;-):-) (niezły obciach w sklepie) :laugh2::laugh2::laugh2:

Anitka też jestem ciekawa jak będziesz wyglądać :rofl2:
 
miała byc rubinowa czerń na calych wlosach ale nie wygladaja moje tak jak tej pani na opakowaniu..moglabym miec cale wlosy takie jak odrosty fajne bordowe tylko jak sie bardzo beda roznic od calej dlugosci wlosow, na co juz wyglada ze tak bedzie, to juz chyba raczej wiocha..tylko co teraz..:-):baffled:
 
miała byc rubinowa czerń na calych wlosach ale nie wygladaja moje tak jak tej pani na opakowaniu..moglabym miec cale wlosy takie jak odrosty fajne bordowe tylko jak sie bardzo beda roznic od calej dlugosci wlosow, na co juz wyglada ze tak bedzie, to juz chyba raczej wiocha..tylko co teraz..:-):baffled:
kolejna farba jutro - tylko może ciemniejsza jakaś;-)
 
reklama
Do góry