reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

hej:-)
Anita Kuba dopiero na 13mcy chodził ;-) Super Oski na zdjęciach :-)
Massiek super wycieczka :-) Zazdroszczę urlopiku :-);-)
Mrówa widzę, że Twój mąż wie jak zadowolić kobietę :-D:-)
Agawa spóźnione buziaczki urodzinowe dla Kuby i wielkie gratulacje dla Ciebie :-):-):tak::-):-)
 
reklama
Byliśmy wczoraj w kinie na "epoce lodowcowej 3". Nawet się Kubie podobało.. tylko dwa razy mówił, że chce iść do domu :-D A w niedzielę zaliczyliśmy Piwniczną, Żegiestów, Rytro i okolice. Na Wierchomli urwał mi się klapek i musiałam gumką do nogi przywiązać :-D Booosko to wyglądało :-D
 
hejka
Beti najwazniejsze ze poradziłas sobie z problemem;-) fajny mieliście weekendzik i duzo zwiedziliście:-) Mela tez na tym była w kinie i ejj sie podobało akurat ;-)
Anita Kondzik chodził na 10 a mela na 12 ale znam dzieci które na 14-15 miesiecy zaczynaja chodzic wiec nic sie nie martw ;-)
Agunia miłej wizyty:-)
Dana ostrzegały ostrzegały;-):-D

ale dzis gorac:-p byłam w mieście załatwic w urzedzie sprawy i myślałam ze sie roztopie:sorry2::-p ale super ze jest taka pogoda wreszcie LATO i nasi wakacjusze maja pogode:tak:
 
witka, co tam u was kobietki chochane!!!!

dana madzia lubuzuje? hehe ja znam madzie ktora dzwig/ lub traktor chciala ukrasc, hehe

beti niezly weekend, ten kapec chyba opatentowac musisz, moze bedzie hitem sezonu letniego :)

a co u mnie, generalnie po staremu, do internetu dalej mam kiepski kontakt, wiec tym tlumacze moja nieobecnosc na forum, moze sie to zmieni, ale moj malzonek obiecuje sie tym zajac, obiecuje i nic nie robi, moja cierpliwosc jest juz na wyczerpaniu, dlatego czas to wziasc w swoje rece
 
hejka
Agunia udanej wizytki u koleżanki :-) a czy to przypadkiem nie ta siostra Wiktorii bo nie wiem czy jej pod szkołą ie widziałam ;-)
Beti dzięki :-) ale miałaś fajnie z klapkiem :-D:szok::-D i jak się szło :-D a kto cię w góry w klapeczkach wypuścił :-D:rofl2:
Mrówa gorąc okropny :blink: ja dziś tylko po Kubę i do szpitala i nigdzie po za tym ale teraz może już trochę chłodniej będzie
Anitka mój Kubuś chodził po roczku a Mikołajek jeszcze nie próbuje :zawstydzona/y: wszędzie na czworaka czmycha :laugh2:

spadam po dziecko do szkoły ... półkolonia
 
Witam

Ale gorąc. Teraz zaczęło się coś chmurzyć ale mam nadzieję że padać nie będzie bo przed chwilą wyprałam kołdrę.

Wszystkiego najlepszego dla Kuby.

agawa25 Gratulacje. Ja jestem chętna na oblewanie - w któryś weekend (a może oba) pojawię się w Tarnowie.

dana-news Nie zazdroszczę nie spania.

massiek Macie wyjazdowe dni. Fajne fotki. Moje chłopaki mają w planach wyprawę do Szczucina.

anitaa84 Michał pierwsze samodzielne kroki (bez żadnego trzymania się) zrobił jak skończył równo 10 miesięcy. A Piotruś prawie rok.

beti801 Niezły "pomysłowy Dobromir" z ciebie. :tak::-D

karolcia-83 Udanego wyjazdu.
 
Hej wszystkim :)

ale dzisiaj upał :) w końcu, chociaż wytrzymać się nie da :baffled:

Beti pisałam do Ciebie na GG ;-)

Anita Marcel sam zaczął chodzić na 13,5 miesiąca a przy meblach łaził od 10 :tak:

Monikb witaj, koniecznie zrób tak żebyś z nami pisała :tak:
 
reklama
Do góry