reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje

I wyszedł mi post pod postem, a tak tego nielubię :baffled:.

Wyprawkowy i Torba juz połaczone. Na poczatku sa dwie listy, zerknijcie i powiedzcie czy tego oczekujecie po nich. Jeszcze nie skończyłam, ale jest już diabelnie późno a ja padam na pyszczydło, wiec reszte zrobie jutro lub pojutrze :-).

Czekam na uwagi.

No i podnoszę dawne pytanie agi_q, czy może zrobic osobny watek zakupowy dla nas mam, tak by był maluszkowy i mamowy :-).
 
reklama
No i podnoszę dawne pytanie agi_q, czy może zrobic osobny watek zakupowy dla nas mam, tak by był maluszkowy i mamowy :-).
Nie wiem, czy jest sens, bo:
- po pierwsze zaraz pojawią się wątpliwości, czy osłonki na brodawki, poduchy do karmienia itp. zakupy to bardziej dla mam czy dla dzieci :-)
- po drugie ostatnio zrobiło nam się tak, że wątek zakupowy służy raczej do luźnych ploteczek i chwalenia się poczynionymi zakupami (w końcu ktoś musi nam usprawiedliwić tę wydaną kasę, a świetnie robią to koleżanki z forum komentując, że "super zakupy" ;-)), a jako wątki merytoryczne służące do szukania informacji o produktach mamy wątek wyprawkowy oraz polecam/odradzam z listami na początku. Więc może niech taki układ zostanie?
 
Pomóżcie, bo zwątpiłam - czy najświeższa dyskusja o jeszcze nie zakupionych materacykach na wątku Zakupy styczniówek nie powinna być na wątku wyprawkowym? Zwłaszcza w kontekście naszych powyższych rozważań tutaj?
Przenieść czy nie ruszać?
 
Bardziej niby pasuje do wyprawkowego, ale ja bym nie ruszała, najwyżej linka odnosnik wstawiła do wyprawkowego w nowym poscie i tyle.

Edit: Melulu, nie zdziw się, wstawiłam w notce moderatora Twojej odnosnik do tamtej dyskusji.

Z nowości - w Kuchnia w 2 poscie umiesciłam linki do podawanych przez nas przepisów :-)
 
Ostatnia edycja:
a co myślicie o lekach w ciąży lub coś podbnego jako wątek?
bo ja właśnie jestem chora i mój temat nr 1;-):-D, ale poza żartami, to chyba jest sezon na przeziębienia, także taki wątek mógłby być przydatny, o ile go nie ma a ja go jeszcze nie odkryłam...
 
reklama
wątku o lekach jako takiego nie ma, ale dużo było o tym na styczniu ogólnie chyba - jeśli chodzi o przeziębienie to polecane są domowe sposoby: mleko z masełkiem, miodem i czosnkiem - leki raczej średnio są polecane - ale zawsze możesz Celinkę spytać o konkretny lek ;-)
 
Do góry