reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Mary a czemu miałaś coś nie tak z progesteronem ?
z czego to wynikło jeśli można spytać

Fiolka
Nie wiem czy miałam coś nie tak z progesteronem ostatnio bo nie zdążyłam się dowiedzieć - straciłam fasolke ok 7-8tyg, a nieutrzymanie ciąży często wiąże się ze zbyt niskim poziomem progesteronu - dlatego czasami zaleca się luteine, ale żeby ja zalecić należałoby wcześniej się dowiedzieć czy jest taka potrzeba..
W każdym razie, będe spała spokojniej jak już będę wiedziała że ten hormon mam w normie..
Naprawdę, nie mam najmniejszej ochoty przechodzić przez to jeszcze raz... :dry::no:
 
Pytam bo ja miałam leczona rok hiper-prolaktynę, wcześniej tarczycę.
Jeszcze w lutym miałam to pierwsze 2 razy ponad normę.
Od początku mam przepisaną luteinę przez endokrynolog.
Czytałam właśnie o badaniu tego progesteronu i sama się zastanawiałam
ale w sumie jak luteinę już sobie i tak aplikuję
 
O 11 idę po powtórne wyniki badań moczu i na 15tą idę do gina zobaczyć serduszko :tak:. A tak się stresuje tym wszystkim żeby było dobrze. . .
 
A ja odebrałam właśnie wyniki badań: morfologia - wszystko w normie, mocz też, vdrl ujemne, glukoza w normie, toxo IgM 0,091... Ale co ja przed chwilą odstawilam?! Przeplakalam godzine prawie bo zle odczytalam normy toxo bo ujemne jest do 0,9 a powyzej slabododatni i tam od ilus dodatni i ja sobie przeczytalam ze mam 0,91 wiec ze slabo dodatni i wylam zez strachu juz sie zapisalam na powtorke jutro a Tu mąż wziął moje wyniki i mnie uswiadomil ze moj wynik nie przekracza nawet 0,1... Juz calkiem mi sie w glowie polasowało :D ale od razu mi lepiej :D
 
również dziś odebrałam wyniki. Krew ok, vdrl ujemne, toxo bedę miała we wtorek. Moczprawie ok, bo mam podwyższony poziom erytrocytów i leukocytów. Czekam do ponchodzi.co iedziałku... Lekarz może powie o
 
reklama
Byłam po wyniki jedynie leukocytów było mniej,bo 5-10 a nie 30-40 a tak nadal bardzo liczne bakterie chociaż nie czuję żadnego bólu czy pieczenia itp przy siusianiu:sorry:.

Wizyta u gina.
Jeśli chcę badanie usg 3D/4D jego zdaniem najlepiej będzie właśnie w 20tyg.
Macica się powiększa i wszystko jest ok.
Fasol rośnie jak na drożdżach widziałam serduszko :-).
Nadal mam brać luteinę.
Dostałam receptę na furagin ale dopiero mam go wziąć jak zrobię posiew z moczu czyli w poniedziałek.
A i zdjęcie USG też dostaliśmy.
 
Do góry