reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny negatywny a śluz płodny

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej dziewczyny mam bardzo dziwną sytuację mam cykle 31,32 dniowe zaczęły mnie boleć jajniki od 3 dni raz jeden raz drugi zrobiłam test owulacyjny są dwie kreski ale jedna jest jasna czyli negatywny śluz mam typowo płodny został mi tydzień do okresu. Ogólnie śluz również przezroczysty pojawił mi się 15dc więc myslalm ze wtedy wystąpiła owulacji. Temperaturę mam 37,6 więc nie wiem co jesy grane może któraś tak miała?
 
reklama
Testy owulacyjne wskazują pik hormonu lh, po którym należy spodziewać się owulacji. Nie sam dzień owulacji. Od którego dnia cyklu zaczęłaś je robić?
 
Testy owulacyjne wskazują pik hormonu lh, po którym należy spodziewać się owulacji. Nie sam dzień owulacji. Od którego dnia cyklu zaczęłaś je robić?
Wydaje mi się że miałam owulacje nornalnie 15 dc ale już zgłupiałam gdy od 3 dni zaczęły mnie boleć jajniki nigdy mnie nie bolą. Dzisiaj zrobiłam pierwszy test owulacyjny wgl w życiu 😅 dzisiaj mam 24dc ale pojawił mi się typowo płodny śluz wiec pomyślałam może jednak teraz to owulacja 🤷🏼‍♀️. To jak jest z tymi testami? One wykrywają tylko owulacje a nie reagują na dni przed nią czyli dni płodne czy jak? 😅😂😅
 
24 dc to za późno na test owulacyjny 😉W kolejnym cyklu zacznij je robić po okresie, ale przed spodziewanym dniem ow. Testy owulacyjne reagują na wzrost hormonu, po którym następuje owulacja. Mniej więcej po pozytywnym teście 24-36h można spodziewać się ow.
 
Dziewczyny help. W piątek byłam u gin. Mówi że szykuje się owulacja i mamy próbować w ten weekend. (staramy się od 2 lat). Od piątku robiłam testy i były negatywne (słabsza kreska) a dziś U mnie test owu taki jak na zdj. Mąż jeździ w trasy i dziś było przytulanie. Teraz wraca dopiero w czwartek w nocy. Wiem że testy nie wykazują dnia owulacji tylko ze zacznie się ona wkrótce ale czy jest szansa że się wcelujemy? Miała któraś z was taka sytuacje? W czwartek ide znów do ginekologa sprawdzić czy pękł pęcherzyk. Jak było u was z tymi testami?
 
Test taki
 

Załączniki

  • 2a3ebecd-24a7-414a-9cd6-9a935d292b90.jpg
    2a3ebecd-24a7-414a-9cd6-9a935d292b90.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 1 684
Dziewczyny help. W piątek byłam u gin. Mówi że szykuje się owulacja i mamy próbować w ten weekend. (staramy się od 2 lat). Od piątku robiłam testy i były negatywne (słabsza kreska) a dziś U mnie test owu taki jak na zdj. Mąż jeździ w trasy i dziś było przytulanie. Teraz wraca dopiero w czwartek w nocy. Wiem że testy nie wykazują dnia owulacji tylko ze zacznie się ona wkrótce ale czy jest szansa że się wcelujemy? Miała któraś z was taka sytuacje? W czwartek ide znów do ginekologa sprawdzić czy pękł pęcherzyk. Jak było u was z tymi testami?
To jak dziś było staranie, to jest szansa. Plemniki potrafią poczekać. Ja jak zobaczyłam właśnie taką kreskę jak Twoja, tego samego dnia działaliśmy i się udało. Trzymam kciuki 😁
 
To jak dziś było staranie, to jest szansa. Plemniki potrafią poczekać. Ja jak zobaczyłam właśnie taką kreskę jak Twoja, tego samego dnia działaliśmy i się udało. Trzymam kciuki 😁
dziękuję za słowa otuchy. Staramy się już 2 lata, teraz doszedł monitoring cyklu i testy owu. Mam nadzieję że w końcu sie uda! ❤️
 
@Albi jak najbardziej się wstrzeliliście (co nie znaczy, że się uda na 100%). Plemniki żyją średnio 2-3 dni, ale potrafią nawet 5. A przy takim teście owulację powinnaś mieć w ciągu 24, najpóźniej 36 godzin. :)
 
reklama
@Albi jak najbardziej się wstrzeliliście (co nie znaczy, że się uda na 100%). Plemniki żyją średnio 2-3 dni, ale potrafią nawet 5. A przy takim teście owulację powinnaś mieć w ciągu 24, najpóźniej 36 godzin. :)
dziś od rana znalazłam na bieliźnie coś jakby czop śluzowy i to ciągle uczycie wilgoci. Wiem, że się nakręcam ale czy to mogą być pierwsze, pierwsiutkie przesłanki ku temu że się udało?
 
Do góry